Меряю от единицы• 04 ноября 2015

35тиждень огляд на кріслі

лікар сказала 2см відкриття.
тепер питання чи може таке бути що я швидко народжу?
чи могла вона своїм обрядом спровокувати його
автор Меряю от единицы • 04 ноября 2015
оглядом? )

NATALI3088• 04 ноября 2015
Ну,все можливо!
Я на 10 тижні боялась лізти на крісло а Ви а 35...
Болтушка Му• 04 ноября 2015
звісно могла навіщо ви взагалі погодилися лізти на крісло *??
я від 33 тиж з відкриттям на 2пальця проходила родила на 38.4 здорового хлопчика 3250
NATALI3088• 04 ноября 2015
Навіть занятя коханням на пізніх строках може виклакати родову діяльність
Сижу на стуле• 04 ноября 2015
Я в 35 или 36 пришла договариваться о родах,посмотрела,сказала не доходишь,раскрытие 2 или 3 см, я родила ровно в 38 недель за 2 часа.
автор Меряю от единицы • 04 ноября 2015
я в 12не була також. але тут сказала потрібно і акуратно дивилась
автор Меряю от единицы • 04 ноября 2015
сказала 2-3тижні ще проходити можу
Каравай-каравай• 04 ноября 2015
Я в день родов поступила с таким раскрытием и если б не стимуляция, наверное, сутки мучилась бы. Какая вообще нужда была лезть на кресло? Меня лично смотрели единственный раз при постановке на учет, в 6 недель.
NATALI3088• 04 ноября 2015
Цікаві наші лікарі.У мене знайома теж на пізніх строках оглядалась то сказали що для додоткових аналізів.

вентиляторная• 04 ноября 2015
все возможно, любое вмешательство извне может спровоцировать или угрозу или преждевременные роды. так и у меня было, при постановке на учет на 8 неделе меня смотрели на кресле и брали мазки, на следующий день кровь и угроза, попала в больницу, где уже никому не далась смотреть меня на кресле. а в 35 недель, чувствуя себя хорошо, решилась на секс с мужем, после чего ночью воды с меня хлынули, га следующий день прокесарили))
Не раскрытый парашют• 04 ноября 2015
Че вообще смотреть на кресле в такой срок, дебилы врачи, это нельзя.
Каравай-каравай• 04 ноября 2015
Насколько я знаю, за начало родовой деятельности и раскрытие шейки отвечает какой-то гормон, возможно, он просто у вас стал активно вырабатываться.
NATALI3088• 04 ноября 2015
Ответ длявентиляторная
Так і я добре себе почуваючі захтіла кохання через 5 годин схватки почались.
автор Меряю от единицы • 04 ноября 2015
... я дуже розстроїлась але хіба вона могла відкрити шийки?
автор Меряю от единицы • 04 ноября 2015
на ранніх термінах знала що не можна дивитись. а потім вже не знала що не можна
бо знаю дивляться
потім прочитала і дізналася ще різне і так якось обідно тяжко стало (
а попала в лікарню із сильними набрякамт
але інше все почуваюся добре
Нуждаюсь в общении• 04 ноября 2015
Ответ дляМеряю от единицы
На цьому терміні на крісло не садять. Вже можна мазок взяти ближче до пологів. Зараз слідкуйте за собою, більше відпочивайте. Якщо якась є найменша підозра, то консультуватися з гінекологом та лягати необхідно на збереження. Нікому не побажаю передчасних пологів, так як сама народила на 34-35 тижні вагітності, а потім з дитиною лежала у відділенні недоношених ще 3 тижні. Але в мене гормональні проблеми.