Мама Карло• 20 ноября 2015
Що це у дитинки, підкажіть????? Фото.
Дитинці 3,5 міс., на ГВ, раптово вискочила ось така біда - під правою ручкою, а також таке є та в паху, пішли до дерматолога, сказала, стрептодермія, назначила розчин синьки, але він нього стало ще гірше і я припинила таке лікування. Педіатр каже, що це опрілість. Що робити? Кому вірити і як лікувати? Педіатр назначили промивати травою череди та ромашки. Але, якщо це стрептодермія, но мочити ж не можна, хоча дерматолог такого не казала. Я у відчаї...
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляМафиозная
вроде подходит..у ребенка диагноз какой? ДИАГНОЗ ? от чего лечите мама?
Дыагнози я писала.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Мама, яка не кладе дитину відразу під гормональну крапельницю-троль, мама, яка поїхала і здала аналізи-троль, мама, яка намагається розібратися в прблемі-троль.
Вы врете.
Позавчера вы рассказывали что ни одного нормального врача нет и не было. Потом ближе к вечеру появился частный врач (откуда бы ему взяться вдруг), потом вы вдруг сдали кровь и уже лаборатария мигом результат дала, нуну) потом вы решили ограничится молитвами а теперь позвонили еще врачу и вам назначили антибиотик?
Инфо вы по чайной ложке тут сливает - вначале было 2 пятна и вы ничего не едите, потом всплыла сгущенка и икра, а потом оказалось что и на пальцах нарывы и анализы плохие...
Ответ дляМафиозная
Никакого диагноза нет, она все придумывает на ходу. 3 дня назад никакого анализа крови не было, она говорила что врач диету написал ей.
Ответ дляМама Карло
Гормональна крапельниця? Ви передивились Хауса.
Мафиозная• 22 ноября 2015
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
та наверно
. .издевается над нами, а мы ведемся((
Ответ длябибизяна
Может и так, но откуда такое фото, не у каждой мамы в архиве есть
попросите ее свежее фото добавить и того же участка и на ножке и на ручках...
Да она целый днями строчит, и это при наличии 3 х детей, младший масик совсем и муж много работает и никто не помогает...
Мафиозная• 22 ноября 2015
Ответ длябибизяна
в любом случае мы бессильны..если не тролль( а я очень надеюсь что тролль)..то дело-труба, мама в неадеквате
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляМафиозная
повторите если не сложно
Аллергічний дерматит, атопічний дерматит, стрептодермія, піодермія
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Вы врете.
Ви-дурна. пробачте. Кров робиться за годину в цілодобовій лаб при стаціонарі. Моб тел приватного педіатра у мене давно вже був і він є у кожної мами, я думаю, на той випадок, якщо будуть вихідні а лікар потрібен буде!
Мама Карло
• 22 ноября 2015
го Саме так, три дні назад не було анаоізу, бо я лише вчрра в 19 год здала кров, о 20 були результати і я їх відразу сюди написала.
Мафиозная• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
у всех перечисленных Вами диагнозов разное лечение, аллергический дерматит антибиотиками не лечиться.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Де я цілий день пишу?
Фото додам завтра, побачите сині розводи, сьогодні буду мити сина, бо не мила два дні через синьку.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляМафиозная
Я перечислила те, що мені надіогностували лікарі. Побачивши, що така ситуація, я поїхала в лаб і здала кров, по крові бачу, що є або Б або Г інфекція, а лікарі ліують алергію...
Играю у края• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
А Вам від синьки не гіршало?
Воно тільки так здається. Через декілька днів все виглядало майже на 50% краще.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляМафиозная
Звісно, ні алергічний, ні атопічний не лікується АБ. Але, у крові високі палички-ознака бактерій або гриибка. Тому
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляИграю у края
Так, дякую,я вчора наважилася і почала мазати, тільки попередньо нагріла в руці цей розчин у пляшечці- Сьогодні побачила крізь ті розводи, що,наче, краще ч то набагато! Підкажіть мені, будь ласка, а Ви дитинку мили чи ні? Бо в паху трішки запах є, хоч я підмиваю. Два дні не почила і не купала сина. Хочу сьогодні покупати.
Мафиозная• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
бакктерии и грибки лечатся совершенно разными препаратами..в таких случаях або..або..неуместны
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляМафиозная
Так от я подзвонила приватному педіатрові і запитала, що робити, бо така кров і та в тел режимі назначила нам Азимед 100 по 3,2 мл три дні.
Играю у края• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
У нас було в зоні паху і не мити не було жодного шансу. Ми мились під душем по декілька разів на добу. У нас все це щастя сталося після лікування 10-денним курсом АБ двостороннього отиту.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляИграю у края
У вас був отит... Ясно, тобто ви не можете дати чітку відвовідь щодо того, чи можна купати і при цьому чи не погіршувався стан рани.
Играю у края• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Чому? Ми мили дитину під душем але не робили запливів в набраній ванні. Нам Дерматолог не забороняв мити дитину.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляИграю у края
Ви купалися так само, як і ми-ми лише під душем+підмивання при потребі після дефекації.
Играю у края• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Якщо у вас шкірна інфекція або грибок то купати в набраній ванні не рекомендують через можливість поширення на інші частини тіла.
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляИграю у края
Ми лише під душем купаємося з народження-ніяких ван, у нас навіть дитячої ванночки немає-подарували іншим, без потреби у нас лежала просто.
Играю у края• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Тоді мийтесь як зазвичай і не хвилюйтесь даремно :)
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ответ дляИграю у края
Син так полюбляє купатися...
Мама Карло
• 22 ноября 2015
Ябки хоч не пальчики і не такий аналіз крові-то я б АБ не давала, але дивлюся на пальчики, біля нігтика нагніюється і не проходить, тому... Просто, думаю, як лікар може назначати АБ по телефону, не бачивши аналізи? Ну, так, я їй продиктувала, але, все рівно, мені здається, це не правильно...
Гордая_птичка• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
если вы такой противник салфеток, мойте кипяченой водой. У детей бывает аллергическая реакция на хлорированную воду.Я так домыла ребенка до кровавых трещин. Перестала полоскать водопроводной водой и перешла на салфетки в течение дня, раны прошли.