Мама Карло• 20 ноября 2015

Що це у дитинки, підкажіть????? Фото.

Дитинці 3,5 міс., на ГВ, раптово вискочила ось така біда - під правою ручкою, а також таке є та в паху, пішли до дерматолога, сказала, стрептодермія, назначила розчин синьки, але він нього стало ще гірше і я припинила таке лікування. Педіатр каже, що це опрілість. Що робити? Кому вірити і як лікувати? Педіатр назначили промивати травою череди та ромашки. Але, якщо це стрептодермія, но мочити ж не можна, хоча дерматолог такого не казала. Я у відчаї...
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

Боже, Автор, ну у Вас и выдержка. У меня как кто-то из детей болеет, даже банальным чем-то, я паникую страшно, муж у виска крутит, но по мне уж лучше перебдеть, чем недобдеть.
А що з тієї паніки? Тільки гірше! Я на вечір помазала тим, що прописала дерматолог, завтра вранці знову дам антигістамін феністил, потім після церкви подзвоню приватному педіатрові, продиктую результати крові і запитаю, що робити.

Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Я просто ні разу ще не стикалася із дійсно толковими спеціалістами, розумієте? І якщо я зараз поїду в стаціонар, то нас заколять там, треба чи не треба! Я готова давати АБ, тим паче, що я сама бачила і ще перед результатами аналізів була впевнена, що там інфекція, а не просто алергія, як усі казали.

Ну якщо не стикалися, це не значить, що їх нема. Врачам все-таки виднее, не играйте в рулетку.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка
Ну, если категорически не хотите ехать в больницу, позвоните в скорую, объясните ситуации, они и по телефону консультируют.
Та був чолові на швидкій, відразу після того, як здали аналізи, пішов показати їх і запитати, чи потрібен АБ! На зміні мула терапевт, яка навіть не могла розшифрувати анализі, ви це розумієте????
Liik• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Ситуации разные бывают... Я тоже так к медицине относилась, отяасти и сейчас отношусь. Однажды живот заболел вечером. Падала в обмороки. Думаю, ну, бывает... Ночь так прошла, в надеждах на авось... Пощупала сама аппендицит - нету, соседка-гинеколог пригла - все ок... На утро стало совсем плохо... Вызвала скорую. Оказалось внутреннее кровотечение от овуляции, разрыв... 1литр700грамм крови!!! Чуть не подохла, сказали, полчаса решающими были..
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляLiik

Я давала старшим діткам аументин, але знаю, ще є якийсь такий АБ самий простіший, який назначають таким манюням, забіла назву, на ф...
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляLiik

Майже 2 літри крові від овуляції? щось не те вам діагностували....
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

М-да, понятно.. Знаете, я хоть и из областного центра, но нашим городским больницам и поликлиникам тоже не доверяю, ездим консультироваться и лечиться со своими детками в детскую областную больницу, там у нас есть свои проверенные врачи-профи, и вот там я много раз наблюдала ситуации, когда таких залеченных и запущенных деток привозили из области после таких горе-врачей, наверное, как у Вас, что их еле с того света вытаскивали. Так что врач врачу рознь, согласитесь, что в областных больницах не последние врачи работают, тем более что у них узкий профиль да и опыта побольше будет.

автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

нарешті Ви мене зрозуміли! Я не проти лікарів, але я так втомилася від таких гадалок, які практикують у нас... Я завтра передзвоню і запитаю про АБ. Я дуже сподіваюся і вірю, що ситуація не настільки критична, як дівчата мене тут лякають і що можна буде обійтися лікуванням вдома.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
ВИбачте за помилки, просто перенервувала, руки трусться
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Ну дай Бог! Отпишитесь нам потом, мы будем ждать! а антибиотик не аументин, а аугментин, моей доце его при отите назначали, кстати оч.хороший.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

так, аугментин, опечатка просто, у мене також у доці був отит-також його пили, у сина-скарлатина, також допоміг і побічок не було. Помоліться, якщо можете, за нас, я завтра йду до причастя з синочком, вірю, що все буде гаразд!!!!!
Крапипопка• 21 ноября 2015
Хорошо, обязательно, как в крещении его зовут?
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка
Илья
Liik• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Дело не только в возрасте, я ж и говорю, что там дело серьезно было, и простыми и безобидными дело не обошлось!
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка
Дякую Вам! Завтра за здравіє також подам.
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Илья

Ок, и еще желательно сорокоуст закажите малышу да и Вам тоже.
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляLiik

Справа в тому, що якби усі ці лікарі, які нас дивилися, направили нас на кров, то побачили б, що у нас не аллергія, а бактеріальна/грибкова інфекція, і не призначали б синьки, череди, марганцівки і т.д. Але, ні оодин не направив, я сама вирішила і сама поїхала здати. Заплатила гроші і здала.
Liik• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Разрезали и диагностировали: разрыв кисты желтого тела яичника! Лопнул сосуд там (при овуляции лопается фолликул)
автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

Свекруха в іншому місті живе і там замовила, у нас немає такого.

автор Мама Карло • 21 ноября 2015
Ответ дляLiik

Ой.... Це той фолікул так хотів, щоб яйцеклітину запліднили, що перестарався?
Крапипопка• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Понятно, это хорошо, у меня детки постоянно под сорокоустами. Все, пошла я спать. И Вам, Автор, спокойной, насколько это возможно, ночи и малышику Вашему тоже.
Liik• 21 ноября 2015
Ответ дляМама Карло

Ну так вы ж на то и Мама, чтоб ДУМАТЬ:)
Я знаю, у нас трже таких врачей полно! ОРВИ с первого дня антибиотиками лечат! А наша задача - зная это все, думать и действовать альтернативно! На вас чего мамки набросились - вместо Кидстаффа съездили б уже в областную и как там, а насильно колоть вашего ребенка никто не будет, настаивайте, чтоб все разъяснили, берите папу для устрашения!
Liik• 22 ноября 2015
К тому же, эти штуки у вас как раз в районе лимфоузлов...
автор Мама Карло • 22 ноября 2015
Ответ дляLiik

Ну так вы ж на то и Мама, чтоб ДУМАТЬ:)
Папа у нас не страшний, скоріше навпаки :-(
автор Мама Карло • 22 ноября 2015
Ответ дляКрапипопка

Гордая_птичка• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
То емні так і сказати це спеціалістові, до яких Ви та яро мене посилаєте? Я ж не сама собі його призначила.
я вас вообще никуда не посылаю. Но отак сидеть и смотреть и синькой мазать я бы точно не стала. И если бы не было возможности попасть к адекватному врачу, то читала бы, анализировала инфу и начинала бы лечить сама.
Гордая_птичка• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
http://www.lvrach.ru/2006/09/4534309/ хорошая статья по вашей теме.
Осторожная• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
У нас не нарив.

ну так ви самі писало що ’А ще у синочка наривають чотири пальчики, на великих пальчиках біля основи нігтика-гній....’
Ну але не нарив, так не нарив.
Тролю как могу• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Бабусі-далеко, чоловік не знає, що робити. До чого тут родичі? Серед них немає педіатрів, на жаль.
А притом,у меня( недай Бог конечно) муж бы уже горы свернулно, врача толкового нашёл и не важно где,бред.....
Говорящая галограмма Чингисхана.• 22 ноября 2015
Ответ дляМама Карло
Я це вже зрозуміла. очевидно, це ніяка не алергія, як мені казали, а та інфекція, що у мене в горлі була і вона перейшла до синочка. :-(

У ребенка может быть и аллергия и бактериальная инфекция, и то и то. Собирайте вещи - вам в понедельник нужно в больницу в стационар хотя бы дня на 3 - 5. Без антибиотиков не обойтись точно, их назначают с рождения в нужной дозировке. Судя по тому как вы прыгаете от одного совета к другому - только больница стационар.
И если вы врачу будете звонить - фото кожных поражений тоже сбрасывайте. Ни один врач увидев все это не оставит вас дома.