Вкаблучках• 23 ноября 2015

субсидия. фото конкретные цифры.кто знает точно сколько надо платить

по сути. вот моя субсидия(фото). нагорело 317 куб м. это в деньгах 1560 грн, сколько мне надо платить?
автор Вкаблучках • 23 ноября 2015
никто не знает?
Мао_Мяо• 23 ноября 2015
Я так понимаю то, что в колонке ’обовьязкова плата’
автор Вкаблучках • 23 ноября 2015
Ответ дляМао_Мяо
но по сути то у меня нагорело на 1560 грн, субсидия покрывает 1313,87 грн, т.е. я должна заплатить разницу 1560-1313,87 -247, 13 грн....правильно или я вообще ничего не понимаю?
АдеКВАтная• 23 ноября 2015
Якщо я добре бачу, то обов’язкова плата за газ там 23,88, а ще десь збоку має бути написано, на який обсяг газу вона розрахована.
автор Вкаблучках • 23 ноября 2015
Ответ дляАдеКВАтная
не має більше нічого
Кожугетовый ансамбль• 23 ноября 2015
ниже под числами написано УВАГА!!! что там пишут?
автор Вкаблучках • 23 ноября 2015
Ответ дляКожугетовый ансамбль
..ви зобов*язані щомісячно сплачувати обовязкову частку плати. при споживанні в об*ємах, менших від обовїязков.плати оплачуються за фактично спожиті послуги..
Ресничный червь• 23 ноября 2015
Я бы платила 247,13 грн. Все равно эта сума больше обязательного платежа.
автор Вкаблучках • 23 ноября 2015
Ответ дляРесничный червь
так и буду
АдеКВАтная• 23 ноября 2015
Ответ дляВкаблучках

Це не так, субсидія покриває певну кількість кубів відповідно до прописаних осіб. А обов’язкова плата вираховується % від доходів сім’ї, тобто за одну і ту саму кількість газу, в кожної сім’ї буде виходити інша сума обов’язкового платежу. Тільки, якщо Ви використаєте понад соціальну норму, то різницю будете оплачувати по повній вартості.