Языката Хвеська• 30 ноября 2015
опитування №1
Ви привилали своїх дітей від поліомеліту в першому турі?
хто прививав напишіть чи була якась негативна реакція
Результат:
вже голосів:
23 (71.88%)
ні
7 (21.88%)
так
2 (6.25%)
хотіла привити, але був медвідвід
Омлетик• 30 ноября 2015
Привила, і висипало тіло так в районі сердця,що досі не сходе((((((( Самий кращий дерматологКиєва сказав що це висипання-це реакція організму на якесь зараження.(((.(я йому не казала що спеціально заражувала каплями поліомеліт) -- мій критерій такий, більше ніяких вакцин.
Омлетик• 30 ноября 2015
Ответ дляжар-птица Нюра
вы когда успокоитесь?
Ніколи бо хто попереджений той зі зброєю. У нас всіх діти - напевно у вас їх просто нема.
Языката Хвеська
• 30 ноября 2015
я робила, реакції не було. Але начиталась сьогоднішньої темі, і ще на днях була темка, що дитина померла, і засумнівалась чи в другому турі робити
жар-птица Нюра• 30 ноября 2015
Ответ дляОмлетик
у меня двое и я сама решаю,что как когда и где,а вы хотите,чтобы за вас это сделали.
А Я Самая Самая• 30 ноября 2015
Не прививали, у нас медотвод из-за атопического дерматита, прививки не делаем. Только сегодня в сад пошли, больше месяца прошло, после того как капали всем. В группе только 4 деткам капали. Воспитатели говорят, вроде бы на второй тур родители все отказываются.
Языката Хвеська
• 30 ноября 2015
Ответ дляжар-птица Нюра
а ваша тема за 2 дня 115-я.
вибачте, але я на советчиці не живу, не бачила
Языката Хвеська
• 30 ноября 2015
Ответ дляСамый умный
А что значит второй тур?
знв будуть всіх прививати