Helgahelga• 08 декабря 2015

Знову щеплення від поліо. ПОрадьте!

Знову почався цей дурдом. Вихователі кажуть хто не підписує згоду, тих не приймати до садка - такий наказ. Нести довідку від лікаря з протипоказами - інакше не приймуть вже завтра. Підкажіть що їм казати? Як аргументувати, що вони не мають права. Хто за ці щеплення, тихенько проходьте мимо. Чекаю порад. Про відмови ніхто не за\кався навіть. Скзали нести довідку. Протипоказів нема. Якщо треба -напишу відмову. Але відмову не просять. Просять довідку. Або не приходьте
Ангел-предохранитель• 08 декабря 2015
И я спрошу. Во всех садиках не пускают без полио. Или в каждой избушке свои погремушки?
Есть те кто спокойно ходит в садик с отказом?
ju4op• 08 декабря 2015
это где такое говорят? у нас в Киеве молчат. я просто сказала. что не будем делать. и все
Горизонтальный самовар• 08 декабря 2015
Ой.. вони гонять.. Наші.. хочете робіть.. хочете не робіть пишіть відмову.. наші незаставляють
неДодекаэдр• 08 декабря 2015
У нас в садочку хто не бажав робити щеплення - писали відмову. Але, таке як Вам казали при першому турі- не приводити....зараз про це мовчать.
Нашли в капусте• 08 декабря 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

У племянника мужа малый ходит в сад, они отказались от туровой.
Кукусик• 08 декабря 2015
Не, ну я у шоці. И ведь знают же что за гуано детям капают и еще и мама должна доказать, что им оно не надо.
Я бы просто послала. Или послала и показала ролик/статью из Белой Церкви. Или потребовала чтобы они доказали необходимость трижды впихивать в ребенка живую вакцину, хранящуюся ктознакак
Ситечко для мыслей• 08 декабря 2015
Я написала вчора відмову - ніхто і слова не сказав. Але була готова сваритися, думала, що будуть вимагати, або шантажувати, але мовчок, як не дивно
Бабка в тапках• 08 декабря 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
город?
киев-все спокойно,в саду и в поликлинике, слова никто не сказал,отказ написала. говорите, что будете жаловаться, звонить на горячую линию минздрава. и самое главное-покажут пусть приказ, где прививка обязательная
Бабка в тапках• 08 декабря 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
киев-спокойно,а подруге-киевск обл уже все нервы истрепали.
lunabella• 08 декабря 2015
Автор, вас запугивают, эта внеплановая вакцинация доброваольная, не хочешь - не делаешь, они не имеют права вас не пускать. Спокойно пишите отказ. Я писала.
Ангел-предохранитель• 08 декабря 2015
Ответ дляБабка в тапках
город?
у меня отказ на руках. В больнице и не пикнули. Завтра в сад, не знаю чего ожидать.
автор Файна цьоця • 08 декабря 2015
Ответ дляju4op
Рівненська обл. Костопіль. Я теж сказала, що не будемо. Кажуть, несіть довідку - наказ не приймати без довідки. Ідіть до медсестри, а то ми тут завжди між медсестрою і вами весь негатив отримуємо. У іншої виховательки питаю:’Ви наказ бачили?’ - ’Ні. але нам сказали не приймати. ідіть до медсестри.
12 галюцинаций• 08 декабря 2015
Самодеятельность садика, не имеют право. Но если уж все-таки проблема есть, то идти к педиатру и пусть напишет отвод на время, а там и ситуация рассосется
автор Файна цьоця • 08 декабря 2015
Ответ длянеДодекаэдр
І що робили? Несли довідки?
автор Файна цьоця • 08 декабря 2015
Ответ дляlunabella
а як писати і на чиє ім’я? підкажіть
Бабка в тапках• 08 декабря 2015
Ответ дляФайна цьоця
пусть покажут наказ.бред(((. наказ директора сада чо ли,нет такого права у них
Бабка в тапках• 08 декабря 2015
Ответ дляФайна цьоця
а як писати і на чиє ім’я? підкажіть
проблема маленьких городов(пытаются клоуны разные выслужиться(((
нам давали бланк,как когда перед прививкой пишете согласие. точно такой же, только поставила галочку-ні,чи даю згоду
Бубль Гум)• 08 декабря 2015
Теж не робила, відмову написала, без проблем. Сказали 2 тижні дома побути. Вінниця.
Печенюшка• 08 декабря 2015
Ответ для12 галюцинаций
как просить отвод у педиатра,посоветуйте,пожалуйста чем аргументировать?
Ганцю в кєдах• 08 декабря 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

Просіть показати-дати особисто в руки цей документ, бо ’не пускати, бо нам так сказали, а сам документ в поліклініці-медсестри-завідуючої-і в нас його немає’ - геть не варіант. Тому що офіційного припису не пускати нещеплених діток в садок - немає. Я своїм теж не робила, написала відмову, ходять в садок без проблем. У групах нещеплених/щеплених десь 30/70
автор Файна цьоця • 08 декабря 2015
Ответ дляГанцю в кєдах

у Вас теж бланки відмови? чи самі писали.якщо самі, то на чиє ім’я?
Ганцю в кєдах• 08 декабря 2015
Ответ дляПеченюшка

Агрументуйте, що дитина,н-д, після хвороби, періодично-соплі-кашлі (сезон зараз такий, в нас по півгрупи хворіє). Якщо такі вже ’зацєнті’ педіатри попадаються, то пишіть у бланку ’Тимчасово відмовляюся від ДІ (додаткової імунізації) ОПВ у зв’язку з тим, що дитина перед щепленням перехворіла’. Ну а самі знаєте, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове, при потребі ще одну тимчасову відмову напишете (я вже 2 написала, бо синові через 2 місяці буде 6 і тоді буде планова вакцинація АКДС і поліо (Укол), а не невідь-які краплі. Я тоді краще вже сама вакцину куплю чи зроблю в приватній клініці.
Ганцю в кєдах• 08 декабря 2015
Ответ дляФайна цьоця

бланки стандартні - на ньому або відмічаєте згоду, або незгоду. Просто в графі ’Не даю згоди на вакцинацію’ я писала ’Тимчасово відмовляюся від ДІ (додаткової імунізації) ОПВ у зв’язку з тим, що дитина перед щепленням перехворіла’.
А, ще знаю, що деякі батьки аргументовували відмову і так: ’Через релігійні переконання’, тут ніяк не підкопаєшся)))
Печенюшка• 08 декабря 2015
Ответ дляГанцю в кєдах

спасибо ,а то наша участковая редкостная д.ра .
-Ань-• 08 декабря 2015
Для сада відмова від щеплень пишеться на ім´я завідуючої сада.
-Ань-• 08 декабря 2015
Не ви повинні доказувати, що ваша дитина може ходити в сад, а вам повинні доказувати, що не може.
Завідуюча сада повинна написати наказ, що ваша дитина (ПІБ дитини) не допускається в сад і вручити цей наказ вам.
Інакше по документам получиться, що ви самі по своїй ініціативі чомусь не водите дитину в сад.
У наказа повинен бути номер, прізвище вашої дитини, по яким причинам не привидити дитину (закони), з якого по яке число, прізвище і підпис завідуючої.
Солар• 08 декабря 2015
Ответ дляФайна цьоця
а як писати і на чиє ім’я? підкажіть
Нехай спочатку покажуть наказ чи розпорядження з мокрою печаткою. Це їхня місцева ініціатива. В Києві ходять навіть зовсім нещеплені.
Солар• 08 декабря 2015
Ответ для-Ань-
Завідуючій ця відмова не потрібна, не видумуйте нісенітниць. Відмова пишеться в поліклініку
-Ань-• 08 декабря 2015
В поліклініку в карточку пишеться відмова на ім´я завідуючої поліклініки. А в мед. карту для сада (форма №026), вона в саду зберігаться, пмшеться відмова на ім´я завідуючої садом.
Якщо додаткові щеплення роблять в саду, письмові згоди/відмови теж в саду збирають, то логічно написати відмову на ім´я зав. сада - саме вона відповідальна за все, що відбувається на території сада.
-Ань-• 08 декабря 2015
Всі щеплення добровільні. Відсутність щеплень (всіх або деяких) не є підставою виганяти з сада, тому вам тільки на словах говорять, а наказ зав. сада не напише. Діти без щеплень теж ходять в сад.

Якщо хочете ознайомитись з усіма українськими законами про щеплення:
http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,141...
До останньго повідомлення прикріплена книга ’Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей’, читайте останню главу - ’ВІЛЬНИЙ ІНФОРМОВАНИЙ ВИБІР В УКРАЇНІ’ - найповніша інформація по законах і інших документах про щеплення.

Якщо не зможете відкрити прикріплений файл - тоді тут читайте:
http://www.privivok.net.ua/faq/laws/rus