Дівчатка допоможіть розібратись!
продала ботінки H&M
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16426535.html
зробила знижку за 350грн віддала
в опису все вказано встілька 18 см рівно + додала фото де міряю встільку де видо конкретно що вона 18см. встілька не витягувалась то я всетаки вивернула внутрішню підкладку і встільку виміряла бо інакше як без головного заміру куплять взуття
тепер продавець мені каже що розчарована бо встілька 19.5 см цього просто бути не може бо взуття мало бути для мого сина у якого ніжка 18.5 см і його тиснуть якби там реально було 19.5 см то ми б їх не продавали!
Але на жаль на свою голову продала взуття .... от тепер і доказую що там 18 см а вона мені каже що 19.5 .
чекаю тепер від покупця фото як вона міряла що в неї так багато см і це не на 0.5см більші а на цілих 1.5см більші! я вобщем впевнена що права а чим покупець міряє поняття не мою.
і ще покупець виставив оцінку тепер боюсь ставити в відповідь бо думаю що там не найкраща оцінка в мою сторону.
продала ботінки H&M
зробила знижку за 350грн віддала
Ответ дляВоздух в банке
ви не вивернули валянок а зробили фото зверху,ось так ви сфоткали
я вивернула ви що прікалуєтесь з мене я з середини вивернуда і фото є.
Ответ дляIshoy
А почему бы просто не вставить сантиметровую ленту в сапог и не померять стельку?
та там можна вивернути не і все чудово видно що і скільки
У нас сноубутсы коламбия. Вот реально в сравнении с ногой они огромные. Они на 12.5 см мы носим 13 см + зазор должен быть 1,5-2 см для теплоизоляции. Вполне возможно тут такая же система. Должны быть больше, чтоб грело. Но выбрать чью то сторону сложно-смотрите размер на обуви и ищите рекомендации производителя.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляIshoy
Абсолютно ничего не видно. Не известно где именно внутренний край сапожка
стельку вивернути не можна ніяк ,тим більше фото зробити .це не реально ,по верху так але точно не всередині
JuliaSmilnitskaya• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
чудово по вашому це що??Як дитині ходити в цьому взутті якщо там валянка в середині ніякого навіть немає?Вибачте звичайно але ви повинні це зрозуміти і побачити
Да они по подошве могут быть такие огромные, а внутри как раз! У нас так Камики, тоже по подошве кажется в 2 раза больше ножки, а внутри всего 1 см больше.
MASHUNCHIK_BUKA• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
а у вас только 1 сапоги были? больше нет пары такого же размера? может хоть вы нормальные фото сможете сделать, т к автор не предоставил еще
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляJuliaSmilnitskaya
каміки хіба не мають валянка в середині?
JuliaSmilnitskaya• 13 января 2016
Ответ дляКоренная киевлянка
У нас так же с Камик, эти модели все подобные между собой.
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
так тільки одні ми купили в магазині минулого року на розпродажі та дитина переросла от тепер і продала
JuliaSmilnitskaya• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
Да, они с валенком, но без валенка они тоже громадные просто. Ну а здесь я так понимаю они же тоже не голая резина внутри?
MASHUNCHIK_BUKA• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
будем теперь все в вашей теме, т.к предыдущую уже закрыли.
По теме - ждем нормальные фото замеров от покупателя
Ответ дляJuliaSmilnitskaya
Во-во. У нас тоже так ботинки. Стелька 25 см, а по подошве 30 см. Там тоже, если приставить ногу, да еще и без нагрузки тела, будут огроменные.
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляБутербродница
Яки доказы? Объясните, что Вы измеряли на последнем фото?
Она измерила подошву внутреннего валенка. Его полностью вытянуть нельзя, он по верху пристрочен, но можно спокойно вывернуть, он не приклеен к подошве.
Ответ дляВоздух в банке
Не надо ничего выворачивать! Берете см ленту или рулетку. Вставляете в сапог до упора и смотрите на скольки см лента упрется в край. Не знаю как еще детальнее описать
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
ви зміряли не стєльку а верх сапожка ,хіба це правильно?
Який верх сапожка?
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
чому ви цього признати не можете не розумію ,чудово видно що це верх сапожка ,а не середина ,
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
там встілька не витягується я вивернула валянок і зміряла таким чином в обявленні видно
Все правильно Вы сделали, и Ваш замер правильный.