deluxe1000• 13 января 2016

Продала взуття і тепер морока на мою голову!

Дівчатка допоможіть розібратись!
продала ботінки H&M
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16426535.html
зробила знижку за 350грн віддала
в опису все вказано встілька 18 см рівно + додала фото де міряю встільку де видо конкретно що вона 18см. встілька не витягувалась то я всетаки вивернула внутрішню підкладку і встільку виміряла бо інакше як без головного заміру куплять взуття
тепер продавець мені каже що розчарована бо встілька 19.5 см цього просто бути не може бо взуття мало бути для мого сина у якого ніжка 18.5 см і його тиснуть якби там реально було 19.5 см то ми б їх не продавали!
Але на жаль на свою голову продала взуття .... от тепер і доказую що там 18 см а вона мені каже що 19.5 .
чекаю тепер від покупця фото як вона міряла що в неї так багато см і це не на 0.5см більші а на цілих 1.5см більші! я вобщем впевнена що права а чим покупець міряє поняття не мою.
і ще покупець виставив оцінку тепер боюсь ставити в відповідь бо думаю що там не найкраща оцінка в мою сторону.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляAlises01
бедный продавец!!! не желаю никому таких покупателей!

Я також не бажаю нікому так придбати.всі бідні одна я залишилась біля розбитого корита...Ну що я можу сказати ,хай буде як є,не на моїй совісті однозначно .

Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
ось так автор і зміряла поврех сапожка

Не выдумывайте, она вывернул внутренний чулок, в объявлении - последнее фото.
кенгуруша• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

чому ви цього признати не можете не розумію ,чудово видно що це верх сапожка ,а не середина ,
Я вижу вывернутый валеночек
иркин• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
На фото чудово видно що вони немають 18 см ,вибачте звичайно але ви не праві

а як видно? ну особисто мені нічого не видно, ні у покупця, ні у продавця.
Alises01• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

ну видно же, що там стелька вывернута! хорошо же видно!
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляAnna-Elina

Все правильно Вы сделали, и Ваш замер правильный.
валянок не вивертається ,дівчата
Пузенька• 13 января 2016
А теперь смотрим мои фото и перестаем обвинять автора. Тадам! Коламбия без валенка, вторые с валенком. Обувь как раз моему ребёнку и он в ней отлично бегает, прыгает и т.д.

Тимаша• 13 января 2016
Ответ дляPavelolka

Во-во. У нас тоже так ботинки. Стелька 25 см, а по подошве 30 см. Там тоже, если приставить ногу, да еще и без нагрузки тела, будут огроменные.
Капец, а как же ходить ребёнку в таких ботинках?
topol9• 13 января 2016
Ответ дляAnna-Elina

Она измерила подошву внутреннего валенка. Его полностью вытянуть нельзя, он по верху пристрочен, но можно спокойно вывернуть, он не приклеен к подошве.

я то это поняла
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
валянок не вивертається ,дівчата

Не брешіть, він спокійно вивертається, тільки не можна витягнути повність, бо він по верху пришитий.
Штуша• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

чудово по вашому це що??Як дитині ходити в цьому взутті якщо там валянка в середині ніякого навіть немає?Вибачте звичайно але ви повинні це зрозуміти і побачити
А если посмотреть фото с замерами покупателя отдельно, то выходит, что ножка 17, а подошва 20. На Вашем втором фото выходит, что сапог на треть больше, т.е. если ножка 17, то сапог должен быть 17+5=22 (или даже больше). Фото не информативно.
Ishoy• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
валянок не вивертається ,дівчата

Замеряйте как я говорю - вставьте ленту в сапог. Тогда точно будет понятно сколько там см
Alises01• 13 января 2016
покупатель! достаньте стельку, выверните как и продавец. попробуйте хотя бы! вы просто не хотите признавать свою неправоту.
кенгуруша• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
всі докази реальні в мене в обявленні .
смисл мені брехати що там 18 а не 19.5 як вважає продавець!
Автор, дайте гдето фото крупнее.

Залейте его кудато, чтобы открылось на весь экран. Для незрячих)
Arffa• 13 января 2016
Ответ дляAlises01

це стелька!! видно ж, що стельку вивернули!!

Девочки, присмотритесь внимательно!!!! Там не стелька, пакування прав, просто сапог развернули и померяли
звездная галактика• 13 января 2016
неужели ни у кого похожих сапог нет? с ума сойти можно
Pavelolka• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
ось так автор і зміряла поврех сапожка

Так измеряли вы. Засуньте рулетку в сапог уже в конце концов. Все вам твердят, хватит обвинять голословно. Просто докажите свою правоту.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляIshoy

я можу заміряти але одною рукою тримаю перед сапожка а другою рулєтку
Снежана Денисовна• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке
ось так автор і зміряла поврех сапожка

нет, у вас явно видно что фото сверху, а у продавца видно что там сплошная стелька, без дырки посередине. Она просто вывернула валенок и сфоткала, возможно не правильно, но почему вы упорно игнорируете просьбы сделать тоже самое, вы хоть пробовали?

Arffa• 13 января 2016
Ответ дляAlises01

Да нет там стельки, валенок приклеен!
СлаваУкраїні• 13 января 2016
він більше не вивертається,незнаю яким чином його вивертала продавець але рвати взуття я не збираюсь
звездная галактика• 13 января 2016
Ответ дляСкользкая

на фото продавца я вижу стельку. но возможно это я слепая. покупатель меряет сверху - и фото отличаются!
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляAlises01

Видно тем, кто хочет видеть.
Ishoy• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

Ок,хотя бы без фото :) Интересно же
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляСкользкая

Да нет там стельки, валенок приклеен!
Дякую Є ті хто це розуміє
Lora_z• 13 января 2016
Девочки да не будет она (покупатель) ничего мерять...тут же и так понятно... и не бейтесть так часто в стену..голова будет болеть
MASHUNCHIK_BUKA• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

скиньте фото красного следа - замеры рулеткой и на бумаге след ребенка замеры хотя бы , раз не получается самостоятельно сфоткать внутр замер. Спасибо
belovata• 13 января 2016
я по фото покупателя как раз и вижу что ножка ребенка меньше 18 см. отсюда и зазор 1,5 см . имхо.
Alises01• 13 января 2016
дурдом какой-то...
Arffa• 13 января 2016
Ответ дляСнежана Денисовна

У продавца другой ракурс!посмотрите там красная бирка есть