Дівчатка допоможіть розібратись!
продала ботінки H&M
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16426535.html
зробила знижку за 350грн віддала
в опису все вказано встілька 18 см рівно + додала фото де міряю встільку де видо конкретно що вона 18см. встілька не витягувалась то я всетаки вивернула внутрішню підкладку і встільку виміряла бо інакше як без головного заміру куплять взуття
тепер продавець мені каже що розчарована бо встілька 19.5 см цього просто бути не може бо взуття мало бути для мого сина у якого ніжка 18.5 см і його тиснуть якби там реально було 19.5 см то ми б їх не продавали!
Але на жаль на свою голову продала взуття .... от тепер і доказую що там 18 см а вона мені каже що 19.5 .
чекаю тепер від покупця фото як вона міряла що в неї так багато см і це не на 0.5см більші а на цілих 1.5см більші! я вобщем впевнена що права а чим покупець міряє поняття не мою.
і ще покупець виставив оцінку тепер боюсь ставити в відповідь бо думаю що там не найкраща оцінка в мою сторону.
продала ботінки H&M
зробила знижку за 350грн віддала
ще раз повторюю усім усім усім за собою ні каплі вини не відчуваю реальні заміри є фото заміру є
всі докази є.! Дякувати Богу що фото встільки з см зробила інакше нічим булоб доказати і прийшлосьби вернути гроші а так всі докази є і впевнена на 100000%%% що реальні!
ще раз пишу їх мав взувати мій син у якого 18.5см
ми ногу засунули він поробив паро кроків каже жме і я на продажу тоді кинула.
бу ба бу ба бу• 13 января 2016
О все сюда....
Я там уже и фото выложила как за 5 минут можно сделать все фото и самой и одной рукой с рулеткой
звездная галактика• 13 января 2016
все пропало шеф! сапог не выворачивается. а теперь уже и нога спать пошла. да покупатель?
Снежана Денисовна• 13 января 2016
Ответ дляШтуша
Уверена, всё равно не поймут! Заладили как попугаи (во главе с покупателем): ’По верху померила!’
Думать не хотят. Меня в теме покупателя чуть ли не сумасшедшей сделали...
я вам верю, увеличила фото, красная бирка есть, но она не там где у покупателя на фото, тут видно что стелька СПЛОШНАЯ, а черное пятно, тень от сантиметровой ленты
Ответ дляВоздух в банке
чому ви цього признати не можете не розумію ,чудово видно що це верх сапожка ,а не середина ,
Посмотрите внимательно ГДЕ ЯЗЫЧОК сапога! Он значительно НИЖЕ рулетки. Что там меряют? Правильно, вывернутый чулочек!
Мне лень сейчас сохранять фото и обводить для Вас красненьким и рисовать стрелочки, попробуйте сами. Сапожки же у Вас в руках.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляdeluxe1000
Мені ваші гроші не потрібні взагалі,я хотіла знати чи скажете правду от і все,стелька не витягається і ніякий валянок не витягується в цій модельці,я для себе зрозуміла багато чого ,буду тепер мати на увазі.
Це буде не на моїй совісті .
vasilek5050• 13 января 2016
Знайдіть лозинку і виламайте так щоб вона влізла всередину рівно по тельці, потім витягніть і зміряйте.
Ответ дляludakap
Это просто кошмар, покупатель вы просто бессовестная, причем тут как вывернула продавец? Замеры совпадают это главное, а вы ошиблись. Именно вы покупатель ошиблись, имейте совесть это признать, ну нельзя так!!!
Тут нечего доказывать, вот ваши фото покупатель:
ножка у вашего ребенка 16 см. в махровых колготках
замеры Ваши по сапогу по пошве 20 см., сапоги зимние с утеплителем +1,5 см. на утеплитель
получается 18,5 см.
я б на вашем месте извинилась уже давно
получается 18,5 см.
я б на вашем месте извинилась уже давно
по подошве - 21 см
Romashechk@• 13 января 2016
Невже не можна зробити повернення? Ну з ким не буває? могли помилитися. Взуття ж не носили... Або поможіть продати покупцю ))) І буде конфлікт вичерпано)))
Ответ дляСнежана Денисовна
нет, у вас явно видно что фото сверху, а у продавца видно что там сплошная стелька, без дырки посередине. Она просто вывернула валенок и сфоткала, возможно не правильно, но почему вы упорно игнорируете просьбы сделать тоже самое, вы хоть пробовали?
Anna-Elina• 13 января 2016
Ответ дляPavelolka
Ни правый, ни левый?
Вивертаються, і досить легко: досить взяти за підошву валянка і потягнути на себе: вони ні приклеєні, ні пришиті до підошви.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляШтуша
Тканина зібрана вдвоє ,це робиться в 5 секунд а от валянок не витягується тому що приклеєний
MASHUNCHIK_BUKA• 13 января 2016
Кстати, девочки - с почином нас всех в Новом году с темой о сантиметрах
Ответ длякенгуруша
Вобщем милая покупатель! Если не сделаете нормальные замеры, боюсь Вас тут большая часть учасников в ЧС закинет.
Верите, я не занесу, даже если покупатель окажется неправа.
Девушка просто спросила. Она не выставляла ни маркерованное фото из продавлки, и не указывала ник продавца. просто для себя решила выяснить
бу ба бу ба бу• 13 января 2016
Ответ дляIshoy
Я тоже не представляю,как можно вывернуть наизнанку сапог. Померять внутри гораздо проще! Тысячу раз так делала
Просто вывернуть.
Это как носок вставить в сапог и по верху пришить. А внутри он просто выставленный и свободно вытягивается наружу но только не высовывается так как прикреплен к верху.
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляAnna-Elina
взуття на даний момент в мене а не у вас ,і ви будете доказувати мені протилежне ?
Ответ дляВоздух в банке
Це буде не на моїй совісті .
жесть я в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! слів нема!!!!!!!! в мене совість чиста виверніть все вивертається там важко то я вивернула бо інакше без цього заміра не могла б продавати їх.
Ответ дляВоздух в банке
Це буде не на моїй совісті .
Слушайте может Вам заплатить... что бы Вы нам фото замеров ножки сросили