Пописанная парта• 27 января 2016
Я страшна людина..
А може вже і не людина.. Страшно писати, я бажаю своєму чоловіку смерті. Бажаю всім своїм нутром. Зненавиділа його після того, як не зупинив мене, коли йшла на аборт, і хоч пройшло вже 5 років, а біль від того дня не минає, і ніколи вже не мине. Я б і сама не проти здохнути, як він каже, але тримають мене на світі 2 діточок, якби не вони, давно пішла б вслід за тією невинною душею. В пориві злості думаю, що коли б його збила машина, чи щось впало на голову, нам всім б стало набагато краще і легше. Він також можна сказати вбив цю дитину, а розкаяння 0. А мені і так горіти в пеклі. Ненавиджу.. Виговорилась( Кидайте тапки.
Айболитная• 27 января 2016
Тут Вы смешали все в кучу. Во-первых, ненависть к мужу по поводу аборта только подпитывает вас, она не основная. Основная - вы ненавидите его просто как мужчину, мужа. Второе - Вы сильно чувствуете собственную вину и не можете ничего с ней сделать, а муж для реализации таких ненавистных целей подходит кстати, потому как уже ненавидим за то, что бил, унижал, оскорблял.
Выход: мужа Вы уже не полюбите, раз так все пошло. Вам нужно забывать про этот аборт, и главное - простить себя. Для этого стоит сходить в церковь и покаяться перед батюшкой, просто поговорить, выплакаться и искренне поверить - Бог прощает ВСЯКИЕ грехи. Выйти оттуда чистой. Вас точит Ваша же ошибка. Муж, на самом деле, тогда, в далеком прошлом озвучил то, что на 99% решили Вы и что крутилось уже у вас в голове. Второго вы оставили из-за искупления, так сказать. Поэтому простите себя для начала, только искренне, так, чтобы вздохнуть было легко. Бог - он добрый.
Желаю Вам, автор, семейного счастья с любимым мужчиной.
Меряю от единицы• 27 января 2016
Ответ дляПописанная парта
Після народження першої дитини все почалось - відкрились мені очі, піднімав руку, обзивав, матюкав, посилав. Вирішила розводитись, взнала, що вагітна. Вчилась на 3 курсі, старшій було 10 міс. Сказав не знаю, роби що хочеш. Підтримки я не знайшла. Зробила найгірший вчинок у житті, депресія, спроба самогубства, тоді наче все стало добре, через 5 міс. дізнаюсь, що знов вагітна, сама не знаю, як так сталось, предохранялась вже добре, видно треба була мені моя зірочка, щоб повністю з розуму не зійти.. Він знов каже не знаю, цього разу вирішую вже я, що губити чуже життя більше не буду, родила. І відтоді почалось пекло - він і так був не ангел, а тут виліз його тиран в всій красі, зрозумів, що з двома я нікуди не дінусь. Тепер кожного дня крики, скандали, видно Бог так нас карає.. Я вважаю, що відповідальність за такий крок лежить на двох, і це не тільки мій гріх, він ж каже не треба було давати. Я вже бачити його не можу, не те, що давати. А зараз, коли бачу, як грається з меншою (його улюблениця, старшу не так любить), думаю а її ж могло б і не бути, і на її місці мала б бути та друга дитина.. От так деколи накриє((
Сходите к психологу!
Вины вашего мужа в этом нет!
Я когда забеременела 3 ребенком,то у мужа была паника,он категорически был против,но я сказала что я его не держу не хочет пусть уходит,это будет тогда только мой ребенок!Через две недели его ’попустило’ просил прощение за свои слова,после родов рыдал как маленький мальчик и говорил что до конца дней своих будет благодарен мне за то что я его не послушала!
У мужчин совсем другая психика и мышление,у них совсем другое восприятие происходящего и очень часто в подобных ситуациях у них бывает ступор и страх от 2 полосок на тесте!
Обратно уже ничего не вернешь!Вам нужно жить ради ваших деток!Значит так должно было случиться!
Вины вашего мужа в этом нет!