добрий вечір!
ситуація наступна.
у продавця придбала лижний комплект і дитячий комбінезон.
за комплетк не уточнювала,тому що хороший стан-це,я так думала,хоча б без дірок.
за дитячий комбінезон уточнила-без дефектів.
отримала-перше що почула це запах сигарет (це не смертельно-можна випрати).
вдома почали все міряти і тоді побачила,що на дитячому комбінезоні на штанині є дирка й не дуже мала(бл 2 см),також є плями,многочисленні і замок надірваний.всі фото додаю.
дійшли до дорослого комбінезону-тут теж печально.є й забруднення,є поткртостя,дирки,по швах розійшлося.
відразу написала продавцю.побачила,що вона прочитала,але не відписує і ми їй подзвонили.спілкувався мій чоловік на гучнемовці.спочатку продавець погодилась повернути тільки дитячий костюм за свій рахунок,потім і дитячий і дорослий за наш рахунок,потім взагалі відмовила і кинула трубку.ми передзвонили,після чого продавець не однократно перекривлювала мого чоловіка (бе-бе-бе) і говорила що він тараторка...це навіть не коментую.врешті сказала-якщо хочете то вертайте за свій рахунок і якщо вона побачить дефекти,яких раніше не було,то тоді поверне кошти.це все викликає велику підозру,тому звертаюсь до всіх вас з проханням помогти повернути гроші.
фото добавляю по мірі можливості
ось ссилки на оголошення
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16091135.html
https://www.kidstaff.com.ua/tema-7419275.html
ситуація наступна.
фото добавляю по мірі можливості
ось ссилки на оголошення
Ответ дляnika7707
автор! я всегда за честные отношения и как правило на стороне покупателя...но в данном случае не все так смертельно!лыжный костюм красивый ..дырочка конечно имеется но за такую цену можно не особо огорчаться....они даже б\у очень дорогие!может не все так страшно?
Спасибо за понимание,но я не против была назад забрать ,но выслушала на это какая я засранка,вонючка и обманщится,как с такими договаривается?Почему вы бросаете требку-они пишут мне!Да потому что слёзы не сдержать-важным вопросом была для них скидка в 150грн,я дала,о замерах и состоянии,дефектах ни слова!
Inuska2908• 31 января 2016
Судя по ситуации встретились два близнеца, что одна,что вторая - врунишки, вот и заврались))) но мужик, который влазит в бабьи склоки- зачем?
Tasha.Kasya• 31 января 2016
Ответ дляЯйцеголовая
не страшно коли відразу пишуть дійсний стан,а тут обманули й з дорослим й з дитячим комбезом (який дуже актуальний,оскільки ми виросли,думала зекономити на пересилці).та й сума не зовсім маленька(
Автор, простите, но Вы свою гостевую видели?