добрий вечір!
ситуація наступна.
у продавця придбала лижний комплект і дитячий комбінезон.
за комплетк не уточнювала,тому що хороший стан-це,я так думала,хоча б без дірок.
за дитячий комбінезон уточнила-без дефектів.
отримала-перше що почула це запах сигарет (це не смертельно-можна випрати).
вдома почали все міряти і тоді побачила,що на дитячому комбінезоні на штанині є дирка й не дуже мала(бл 2 см),також є плями,многочисленні і замок надірваний.всі фото додаю.
дійшли до дорослого комбінезону-тут теж печально.є й забруднення,є поткртостя,дирки,по швах розійшлося.
відразу написала продавцю.побачила,що вона прочитала,але не відписує і ми їй подзвонили.спілкувався мій чоловік на гучнемовці.спочатку продавець погодилась повернути тільки дитячий костюм за свій рахунок,потім і дитячий і дорослий за наш рахунок,потім взагалі відмовила і кинула трубку.ми передзвонили,після чого продавець не однократно перекривлювала мого чоловіка (бе-бе-бе) і говорила що він тараторка...це навіть не коментую.врешті сказала-якщо хочете то вертайте за свій рахунок і якщо вона побачить дефекти,яких раніше не було,то тоді поверне кошти.це все викликає велику підозру,тому звертаюсь до всіх вас з проханням помогти повернути гроші.
фото добавляю по мірі можливості
ось ссилки на оголошення
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16091135.html
https://www.kidstaff.com.ua/tema-7419275.html
ситуація наступна.
фото добавляю по мірі можливості
ось ссилки на оголошення
Ответ дляЯйцеголовая
запросила.намагаюмь завантажити решту фото
автор! я всегда за честные отношения и как правило на стороне покупателя...но в данном случае не все так смертельно!лыжный костюм красивый ..дырочка конечно имеется но за такую цену можно не особо огорчаться....они даже б\у очень дорогие!может не все так страшно?
Ответ дляnika7707
не страшно коли відразу пишуть дійсний стан,а тут обманули й з дорослим й з дитячим комбезом (який дуже актуальний,оскільки ми виросли,думала зекономити на пересилці).та й сума не зовсім маленька(
Быть добру• 27 января 2016
Девочки, я возмущена, как можно по таким ценам продавать и ещё и не предупреждать что оно придёт вонючее, прокуреное и как будто собаки пошматали, извините!!!!
Возврат безусловно!!!
Быть добру• 27 января 2016
Ответ дляЯйцеголовая
продавейь ігнорує-чому я не дивуюсь((
Пишите админу, пусть блокируют!
Ответ дляБыть добру
Возврат безусловно!!!
я написала адмінам-чекаю відповідь,дам ссилку на цю тему,якщо буде потреба.хотіла все вирішити нормально,але видно не судилось(((
Ответ дляБыть добру
Возврат безусловно!!!
мне когда то дубленку здесь продали насквозь прокуренную!это просто ужас! это как нужно курить в кв-ре что такой был смрад!продавец меня долго уверяла что все нормально!пусть повисит недельку на балконе-выветрится!вообще тут продавцы уже начинают не шуточно наглеть!
Ответ дляnika7707
нас переконують,що ніхто не курить((((
Быть добру• 27 января 2016
Ответ дляnika7707
Да ужас!!!
Тем более лыжные костюмы прекрасно можно стирать в машине на определённом режиме, как можно прислать вонючее?
Ответ дляnika7707
Да ладно,в Ашане можно новый купить взрослый лыжный за 800.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1323792#ans...
заходьте
сегодня 21:12
innes8
Очень красиво вы поступили и о муже вранье у вас хорошо получилось тыпо(бе бебе)при том что попросили перестать тороторить и выслушать,я смотрю вам идёшь на встречу а вы на голову садитесь,про запах сигарет-понюхайте пакут(новые пакеты имеют свойство запаха).Вывод:сами толком не спросили ничего
заходьте
сегодня 21:12
innes8
Облили гразью с тем что согласилась на возврат.......раз вы так то и от меня ничего не требуйте
сегодня 21:20
Elya_206
хто вас чим облив?якби вас чимось й облили то я не наважилась створювати тему.ви з чоловіком на гучнемовці розмовляли,тому я мала змогу вс почути.
сегодня 21:20
Elya_206
Ответ дляolena38
Да уж....такую рвань за 850грн.! Продавец должен был указать все недостатки. Это обман. Конечно надо требовать возврат.
Автор,на будущее,просите фото проблемных мест (рукава,штанины,карманы,колени и т.д),тем более деньги немалые...
продавець відписала в особистих що нічого не поверне...скинула тут переписку