AleksiShop• 11 февраля 2016

Чи варто починати бізнес зараз?

Привіт. Чи варто зараз відкривати свою справу? Хочу взяти в оренду контейнер на ринку, продавати молодіжний одяг в українському стилі. З укр принтами. Хто розуміється? Підкажіть будь ласка! Чи краще в інтернеті торгувати і далі? Дякую.
mademuazzelka• 11 февраля 2016
укр принтами нужно было начинать 2 года назад
ORTania• 11 февраля 2016
як на мене не дуже вигідно, не самий ходовий товар. Ще залежить від міста, в нас базари занепали дуже
Tifa1989• 11 февраля 2016
Лучше инете и побольше беслатных досок + реклама сайте если такой есть.
Lor111etta• 11 февраля 2016
ТОргуйте носками и трусами на раскладке для начала.
зачем вам столько вкладывать в неизвестную совершенно для вас тему?
автор Sandra Larson • 11 февраля 2016
Тоді мабуть краще і далі в інтернеті. Маю розкручену сторінку зі взуттям у ВК.
Оксаночка 5• 11 февраля 2016
Ответ дляSandra Larson
давно ушла с рынка(Киев Оболонь) раньше было круто,сейчас жуть... перешла на другой бизнес
Lor111etta• 11 февраля 2016
Ответ дляSandra Larson

А чого ж тоді взуттям не хочете в контейнері?
Сусіди ним торгують?
автор Sandra Larson • 11 февраля 2016
Ответ дляLor111etta

Сусіди ним торгують?

Взуття ще більше треба вкласти( На ринку ніколи не торгувала.
Lor111etta• 11 февраля 2016
Ответ дляSandra Larson

А я 20 років.
Дитячим.
А тут -борони Боже,обміни,з розмірами непонятки-жах!

Так,треба.Пройдіться по ринку і вивчіть розміщення точок,понаблюдайте кількість купуючих і просто ’интересующихся’,
Зарекомендуєте себе відповідальним оптовиком-будете брати під еалізацію.
Lor111etta• 11 февраля 2016
Реалізацію.
автор Sandra Larson • 11 февраля 2016
Ответ дляLor111etta
Реалізацію.
теж варіант! Дякую)
Lor111etta• 11 февраля 2016
Правда,лютий місяць -це самий несприятливий для торгівлі.
Зима ще не закінчилась,а весна ще не наступила.
автор Sandra Larson • 11 февраля 2016
Ответ дляLor111etta
А вам подобається на ринку торгувати? Більше заробітку, ніж в інтернеті?
Lor111etta• 11 февраля 2016
В мене на ринку і продавці є.Щиро кажучи-надоїло,але роки кажуть самі за себе.
В нас відмінна репутація:обміняємо,вернемо,ніколи не конфліктуємо з людьми.

Тут реалізовую свою мрію -рослини.Справа не в заробітку,ціни в мене були досить смішні,а в ’востребованности’ моєї пропозиції.
Та й перевірити себе ще в одному маленькому проекті.

Тепер можу купити собі різні саджанці і рослини,про які лише мріяла.
наприклад:жовта півонія.
Вона мені вже снилась.
Або жовтолиста юкка.
Нові сорти гортензій,синю картоплю (всередині).
Заклала за зароблені тут гроші невеликий сад і малинник,смородини вже кілька сортів,а часнику-півтори сотки.
Ось це рослинне хобі я дуже люблю .
Тай працювати біля рослин-теж.
Дуже корисно
для нервової системи.
автор Sandra Larson • 11 февраля 2016
Ответ дляLor111etta

наприклад:жовта півонія.
Вона мені вже снилась.
Або жовтолиста юкка.
Ось це рослинне хобі я дуже люблю .
Тай працювати біля рослин-теж.
Дуже корисно
для нервової системи.
Як добре, коли робота приносить задоволення!