Персонаж Аноним• 21 февраля 2016
dnz.kiev.ua ?
Привет всем,помогите разобраться,стоим в очереди с 8 мес.,сейчас дочке 3,были в сад 16 стали по списку 27, в прошлом году тоже самое было,мы никогда не попадем в сад с такой очередью,объясните мне суть системы,может можно куда то обратиться ,я мать-одиночка мне уже на работу нужно а с садом такая проблема.Спасибо
Коленная ложечка• 21 февраля 2016
В них тепер нова відмазка, переселенці
Тому та черга фіг поймеш як працює
Так точно!• 21 февраля 2016
мы стоим с 2-х месяцев если не ошибаюсь. недавно смотрела были 79 сейчас посмотрела 19. не знаю как они выбирают..
КрейсерАвроровна• 21 февраля 2016
Ответ дляКоленная ложечка
В них тепер нова відмазка, переселенці
Тому та черга фіг поймеш як працює
А при чем здесь переселенцы? На сайте ДНЗ написано’Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інформує, що протягом 15 – 20 лютого 2016 року у електронному реєстрі майбутніх вихованців відбудеться автоматичне перенесення записів з черги на 2015-2016 навчальний рік до черги на 2016-2017 навчальний рік зі зміною вікової категорії.
Вікова категорія буде змінена відповідно до фактичного віку дитини станом на 1 вересня 2016 року.
Наприклад, якщо дитина перебуває у черзі до дошкільних навчальних закладів у віковій категорії 2 роки і станом на 1 вересня 2016 року їй фактично буде вже 3 роки, то така дитина автоматично буде перенесена до вікової категорії 3 роки.
Таким чином, у черзі до вікових категорій 2, 3, 4, 5 років після 20 лютого 2016 року автоматично буде розміщено «додаткові записи». Такі записи розмістяться відповідно до порядкового номеру, змістивши вниз записи з більшими номерами. Це може призвести до скарг батьків, нібито «черга рухається униз».
Відповідно до чинного законодавства, дітям, які не потрапили до дошкільних навчальних закладів у 2015-2016 навчальному році, не можна відмовити у праві запису до дитсадка у новому 2016-2017 навчальному році.’
Поэтому не нужно говорить, если не знаете о чем речь
dmitriy482• 21 февраля 2016
пробуйтесь в другие сады... к крайнем случае пропишите ребенка с родителями в более спокойном районе и поступите в сад туда )
три года назад как-то сразу попали, но тут или район такой ненаселенный или я поэтому потом все компьютеры в саду ремонтировал.... уже не помню )
Коленная ложечка• 21 февраля 2016
Ответ дляКрейсерАвроровна
Ходили в садік питатися, чому статус ’на розгляді’ і не змінюється на ’прийнято’ чи ’відхилено’ і там сказали, ’багато переселенців, а в них пільги, без черги’
Якось так
Львів
Якось так
Львів
КрейсерАвроровна• 21 февраля 2016
Ответ дляКоленная ложечка
Якось так
Львів
Якось так
Львів
Мы в Киеве. Нам в садике сказали, что на новый учебный год даже переселенцы в порядке очереди поступают. Странно, как в каждом городе находят свои ’отмазки’.