vik-Біла.Ц• 27 марта 2016
Пропоную пораду по вирощуванню ягідних (ожина, малина, смородина, агрус) інш.
Пропоную обговорити наш спосіб вирощування ягідних культур. Ми запустили сайт vsad.in.ua , для своїх покупців створили статті підтримки, де дали вичерпну інформацію, розраховану на різний рівень знань: і новачку буде все зрозуміло. Ми вирощуємо багато ягідних на ринок і знаємо, що таке Якість. Запрошую у фейсбук, Левіщенко Віктор, в нашу нову групу "Ягідні, декоративні культури і квіти відкритого грунту." у фейсбук . Прошу лайкати і перепостити. Можете задавати питання по темам статей . Ми хочемо, щоб у наших покупців справді вийшло виростить досконалу ягоду! Вирощування багаторічних- це наше хобі, полотно для творчості, це захоплення від збору колекції нових сортів, це робота з живим матеріалом, яка викликає приємні емоції.. ,.. це чарівна краса і ..це просто смачно!!!!
Ответ дляEllo
Удачи в вашем начинании. Нужно вам побольше фото, особенно ягод уже спелых, чтоб покупатель имел представление, что он получит на выходе.
Удалено администрацией...