Лорка-хлорка• 11 апреля 2016

Багатодітні мами, як ви наважились?!

Вагітна втретє. Не планували, запобігались свічками. Вагітність не бажана. Бо матеріально ледь двох витягуємо. Третій день ходжу в такому стані, що хочеться все покинути і втекти. Вбити маля не зможу. Я не віруюча, просто не хочу потім жити з цим. Так шкода своїх двох діток, що вони будуть обділені і увагою, і матеріально. Я розумію, що від голоду ніхто не помре, але скрута пригнічує. Завжди була проти багатодітності бідних. І ще виснаження, тут з двома малими дітьми іноді падаєш. Що ж буде з трьома?
І з чоловіком останній рік-півтора зіпсувались стосунки. Він втратив хорошу роботу і напевно пішов у глибоку і довгу депресію. Почав орати на мене і дітей, все не так, одні вимоги. Останнім часом почала вже мріяти про розлучення аби діти у спокої росли. І тут таке.
В кого багато дітей? Як ви виживаєте? Мені просто потрібна моральна підтримка. Втомилась ридати.
100pudov• 12 апреля 2016
Автор, вы такая же, как и я - не смогла бы убить. Недавно тоже думала, что беременна третим - но нет, просто задержка. Но уже мысленно думала как будет все у нас. Вы молодец, и, поверьте, лет через 20 вы точно не пожалеете, что родили.
Моя бабушка забеременела пятым ребенком и уже не хотела рожать, но старшие взрослые дочки ее уговорили. Так родился мой папа))
Сил вам, терпения и счастья! Последнее у вас уже под сердцем.

IQ 80• 12 апреля 2016
Удалено администрацией...