Царь-Матушка• 12 апреля 2016

Вже дістало, дівчата хто ще має свій бізнес?? Крик душі!

Надоїло робити знайомим все за "просто так" і самій виходити в мінус! От сьогодні чоловік подруги забрав візу (займаюся підготовкою документів) , навіть дякую не сказали, тільки пробурмотіли що задовго!!! По них вийшла в мінус приблизно на 300 грн. Так майже зі всіма знайомими
Як навчитися відмовляти? Зі знайомими краще взагалі справи не мати, так?
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Сказала що бажано чим скоріше,вона промовчала і сказала ’ну добре, зідзвонимось’

Ну ок, непогано.
Тепер дзвоніть їй щодня або через день, як там Вам зручніше.
Тільки обов´язково залишайтесь спокійною та ввічливою. Але не злазьте з неї, поки не розрахується.

А Я Самая Самая• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Не заплатили за довіреність в нотаріуса, платила я, бо вони забули гроші вдома.
Так надо было не платить.
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляА Я Самая Самая
Так надо было не платить.

Якби не заплатила, пропала б повністю подача документів. (( Ще б чекали тиждень-два
Касик• 12 апреля 2016
а вы одна работаете - направляйте их сначала на оплату к бухгалтеру или секретарю.... и погрозите - бухгалтер строгий!!! и не надо никому рассказывать, что это - ваш бизнес.... а если и рассказали, скажите, что в долях с кем-то и не можете просто так без денег дарить услугу....
Софи• 12 апреля 2016
Ответ дляТрусиковед
извините, но это не друзья....

Это точно
Карамбулкул• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Тільки що набрала, каже подруга ( візу робив її чоловік), що тіпа приїдемо тоді віддамо ми і так всі гроші потратили що мали, причому в такому тоні
цікаво, а як вони поїздку планують оплачувати? якщо все потратили

о, уже лучше
КлараЦеткин• 12 апреля 2016
Вот вас так задело это!А чего же не сказать в лоб знакомым своим ’я свои заплатила 300 грн’ за услуги...’будьте так добры вернуть,а за свои услуги денег (допустим)не беру’ Почему???Легче тут на форуме сочувствующих искать?А толку?
КАПСЛОЧНИЦА• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

ну это же не ваша проблема.
не делайте так больше.
сначала деньги-потом услуга!
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляКасик

Працюю одна, сама собі бухгалтер і менеджер))

Карамбулкул• 12 апреля 2016
Ответ дляАноним Первый

Сами собираете все,неделя на сборы у меня уходит себе сужу и детям,и вперёд машиной --за неделю четыре страны проезжаем путешествуем))))

а сколько тратите денег на бензин и прочие расходы?
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляКасик
а вы у этих своих знакомых может что-то тоже бесплатно имеете?! например диван они вам бесплатно продадут?! (если мебелью занимаются) ....все за деньги, но со скидкой!!!

Точно, добрим знайомим я можу хіба що знижку гарну зробити. Плюс для особливо довірених знайомих без передплати (за яких я точно впевнена, що гроші віддадуть). В решті питань - по загальній процедурі, і ніяк інакше. Занадто багато прикладів, як погано все закінчується при порушенні цих правил, щоб гратися в цю гру.
Виключення - лише моя мама, я б їй задарма що завгодно зробила, але їй мої канцтовари та сайти і даром не потрібні.
Касик• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

ну вот не все же об этом знают!!!! вы же рассказываете всем подряд о таких тонкостях....скажите, что наняли бухгалтера, которму нужно платить зп, поэтому на бесплатно пусть не рассчитывают...
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА

ну это же не ваша проблема.
не делайте так больше.
сначала деньги-потом услуга!

Мені вже дівчата трохи промили мізки, що це не мої проблеми мають бути, а їхні.
А Я Самая Самая• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Надо было отправить их домой за деньгами.Хитрые какие,знали,куда идут и без денег.Сочувствую Вам.А Вы теперь не постесняйтесь и напомните им,что они Вам должны.Тем более Вы не чужие попросите вернуть,а свои.
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Я майже на 100% впевнена, що якби Ви не заплатили свої, у них би моментально все знайшлося тут же.
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Уявіть, дала мені документи в роботу ще одна наша спільна подруга з нею, тільки що дзвонить і каже ’ ти знаєш я не буду робити, можеш мені не робити ці документи’ Це типу тепер получилось що я погана, бо я вимагаю свої ж гроші назад?
Але може і добре, бо та подруга теж типу на халяву
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Звичайно, добре!
І багато там у Вас ще таких ’подруг’-халявщиць в черзі?
Лизочек• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

радуйтесь, халявщики сами отпадают
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляЛизочек

радуйтесь, халявщики сами отпадают

Ага
Тільки шкода що два тижні мені мозок компастувала, з запрошенням і датами.

автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Звичайно, добре!

Скоро вийду зовсім в мінус
D.Elena• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Я казала що беру з інших клієнтів за пакет документів з викупленим туром 170 євро, вони типу ого, ну там скажиш потім скільки з нас. Особисто я нічого не заробила, а тільки вийшла в мінус бо сама оплатила довіреність в нотаріуса , вони ’ забули гроші дома, потім віддамо’.

Ну вот как можно быть такой мягкотелой. Честно, не понимаю. Забыли деньги - ну извините. Будут деньги - будет доверенность. Ну вот оно вам надо, скажите?
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Ага

Подякуйте їм за науку. Це ще дешево заплатили за досвід.
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Скоро вийду зовсім в мінус

Таааак...
І що конкретно Ви вже встигли їм наобіцяти?
Слово назад забирати вже негарно, але далі тримайтеся жорстко.
Лизочек• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Ага

считайте, что это был незадачливый покупец с КС - ’Сфотайте в лунном свете на себе, на кошке, в прыжке и под водой. Измерьте от нуля и до обеда, а теперь там же, но от единицы...’ а потом пропадает, взяв реквизиты. Относимся, как обычно, к этому с юмором, а то нервов на всех не хватит
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляD.Elena

Ні , воно мені не треба. Дайте мені люлів трохи, щоб перестала бути такою як зараз
А то мені постійо то не зручно з знайомих гроші брати, то ще щось. Я вже вночі не можу нормально спати, через нерви
п.с а знайомі якраз саме більше і доколопують, тому що чужих можна якщо що відправити в іншу фірму, а знайомих так не ’відшиєш’
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Таааак...

Ну ще залишилась 1 1 про яку тема, 1 відпала тільки що.
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЛизочек

Басноплетка• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Мені так обідно , капець просто. Стільки сил і нервів потратила , вийшла в мінус а вони ще і не задоволені

Это опыт ,а он стоит дорого. И он вам подсказал как быть дальше не только с такими знакомыми и родственниками, но и клиентами вообще. Просчитывайте все затраты наперед и ничего не оплачивайте своими деньгами. Напишите на листке затраты+ ваши комиссионные и озвучивайте сумму прежде чем делать кому либо услугу. А что конкретно вы делаете в помощи по визам?
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляЛизочек

znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

У Вас повинен автоматично спрацьовувати перемикач.
Як тільки будь-хто із знайомих, друзів, родичів і т.д. звертається до Вас з проханням про послугу, яка є Вашим бізнесом, він автоматично перетворюється на клієнта. Все. І далі відповідно спілкуєтеся як з будь-яким своїм клієнтом.
Привчіть себе до такого перемикача, і у Вас автоматично відпадуть всі проблеми цього плану.