Царь-Матушка• 12 апреля 2016

Вже дістало, дівчата хто ще має свій бізнес?? Крик душі!

Надоїло робити знайомим все за "просто так" і самій виходити в мінус! От сьогодні чоловік подруги забрав візу (займаюся підготовкою документів) , навіть дякую не сказали, тільки пробурмотіли що задовго!!! По них вийшла в мінус приблизно на 300 грн. Так майже зі всіма знайомими
Як навчитися відмовляти? Зі знайомими краще взагалі справи не мати, так?
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляБасноплетка

Это опыт ,а он стоит дорого. И он вам подсказал как быть дальше не только с такими знакомыми и родственниками, но и клиентами вообще. Просчитывайте все затраты наперед и ничего не оплачивайте своими деньгами. Напишите на листке затраты+ ваши комиссионные и озвучивайте сумму прежде чем делать кому либо услугу. А что конкретно вы делаете в помощи по визам?

Пакет документів для подачі в консульство.
Так. тепер буду робити так. А то крім того що вийшла в мінус про грошах, ще нервів купа

znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Ну ще залишилась 1 1 про яку тема, 1 відпала тільки що.

А! Ну тоді не так страшно. Я було подумала, що ще 3 крім цих двох. Ну, думаю, понабирала дівчина собі халявщиків, як собака бліх.
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

І все рівно залишились поганою для своїх знайомих, так?
Це класика жанру. Не Ви перша, не Ви остання.
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Знаю,так залишилась поганою. Тепер ще й всі знайомим буде розказувати яка я погана
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Іноді в такі моменти хочеться все залишити і сказати все ’бобік здох’ )
Басноплетка• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Я сама готовила документы на шенген визу для нашей семьи, в том числе делала перевод всех документов на англ язык (с помощью переводчика). Ничего сложного в этом нет. Перечень документов на сайте визового центра. Дальше - бронь отеля, билетов, справки о доходах,имуществе, спонсорское письмо от мужа ( я не работаю), чек с банкомата с выпиской об остатке (расходы на поездку),фотки. Документы перевела на англ. с помощью автомат перевочика.Распечатала. Записалась в электронную очередь. Все! Пришли в назначенный день в визовый центр, оплатили, через неделю визы были в паспорте.Думала, что все люди интернетом пользуются, оказывается нет:(((
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Ну от.
А якби Ви з них гроші отримали по своїм стандартним тарифам, то були б хорошою. Гарантую!

Це здається парадоксом, але це реальність.
Є навіть психологічне пояснення цьому. Тобто, вони підсвідомо відчувають, що негарно з Вами поступають, але себе поганими відчувати ніхто не захоче, отже, треба обвинити того, з ким поступили погано. Ну а облапошити погану людину начебто й досить непоганий поступок! От і все.
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

Ну от.

Напевно так і є, я така мінлива, тепер переживаю вже не за те що вийшла в мінус . а за те що вони не задоволені. це капець, вони себе так поставили, з такої позиції
Треба терміново щось робити ))
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Треба терміново щось робити ))

Головне, що Ви це усвідомили. Це вже половина справи. )))

автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляznumi

ага це точно ))
Як люди вміють так себе поставати? Мене б совість замучила , я знайомим завжди ще залишаю на ’чай’ більше чим чужим
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
а не те що ще залишитися винними і я погана)
znumi• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

ага це точно ))

Просто інші у більшості випадків вже пройшли таку науку, яку зараз проходите Ви.
энциклопУдия• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Вони зекономили добрячих 2700-3000 грн, через те що робили документи через мене. От нахали ((
Все тепер оплата на перед, та ніяких ’коліжанок ’ і ’знайомих’

Звоните и говорите. Вот номер карты я вам спросила. До завтрашнего вечера жду 300грн. И в разговоре упоминание что Вы круто секономили. Поэтому 300грн не такие большие для вас деньги, а наше время по заграницам багачи ездят.
Миледи• 12 апреля 2016
в следующий раз скажите, что ’у нас теперь все очень строго, никакого кумовства, уже пятерых оштрафовали на тысячу гривен! но еще есть возможность проскользнуть со скидкой - если подходит (называете цену чуть ниже настоящей, но чтобы и вам была выгода), оплата вперед’. когда помыкаются по другим фирмам, вернутся к вам за скидкой и еще благодарить будут. только то, на что тратятся деньги - ценно. к сожалению.
Чупокабра• 12 апреля 2016
Именно, так. Не надо мати справи зі знайомими.
Сундучок с каникулами• 12 апреля 2016
Тоже такой бескорысной тетей была, до определенного момента, когда понадобилась помощь знакомого, которому оказывала ранее услугу. Оказалось, что через него получилось дороже и худшего качества, чем в любой конторе, через интернет. Еще и со сроками подвел. Теперь только предоплата, цена на 10% дешевле, чем у фирм в нашем городе и никаких проблем. Репутацию я себе на бескорыстности заработала, теперь работаю за деньги, те кого это не устраивает, отсеиваются.
Карамбулкул• 12 апреля 2016
Ответ дляЦарь-Матушка

Уявіть, дала мені документи в роботу ще одна наша спільна подруга з нею, тільки що дзвонить і каже ’ ти знаєш я не буду робити, можеш мені не робити ці документи’ Це типу тепер получилось що я погана, бо я вимагаю свої ж гроші назад?
Але може і добре, бо та подруга теж типу на халяву

Объяснила причину?
Вы ей как-нибудь расскажите про то, как все было.
автор Царь-Матушка • 12 апреля 2016
Ответ дляКарамбулкул

Объяснила причину?

Ні , без причини. Просто що не хоче робити документи. Правда це також була ’халявщиця’, як сказали дівчата в темі ’ баба з воза, коням легше’