Шопингмонстр• 18 июня 2016

Не отримають декретні виплати безробітні вагітні, які не перебувають на обліку?

Це правда?Якщо жінка не працює і не стоїть в службі зайнятості не будуть виплачуватись декретні?
Очень-очень• 18 июня 2016
откуда информация?
официально не трудоустроена,в ЦЗ не стою. Никто о таком нигде не заикается даже.

Маруська Му• 18 июня 2016
прожитковый минимум наверное заплатят
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляМаруська Му
прожитковый минимум наверное заплатят
допомога при народженні дитини виходить не отримує жінка якщо не працювала і в ЦЗ не стоїть на обліку вірно?
Маруська Му• 18 июня 2016
Ответ дляШопингмонстр
отримает
она родила, ребенок есть, кому какое дело что женщина не работает и в ЦЗ не стоит
субсидию дают же не работающим и не стоящим в ЦЗ
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляМаруська Му
отримает
В понеділок маю йти з довідкою з родомму ставати на облік в соцзахист.Незнаю чи отримаю дородові кошти ,і як їх вираховують зрозуміти не можу
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Отримала довідку в пологовому, тепер потрібно іти в соцбез. Я домогосподарка, офіційно ніде не працювала . Підкажіть, які документи потрібні для оформлення декретної відпустки?
Оченьценная• 18 июня 2016
Взагалі це було б логічно, якщо людина ніде не працювала, внески не платила, то з якого дива їй оплачують лікарняний, але в нас держава абсурдів
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Планувала цього року йти на роботу весною,синочку 5 років ,але сталось так що дізналась зимою що знову вагітна.Тому мій декрет продовжився.
Сегодня я не я• 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
А если студентка? Второй-третий курс, еще не работает) но в ЦЗ не стоит. не платить?)

автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляСегодня я не я
виходить держава має право брати від людей все,а людям нема права взяти хоча би трішки.
Оченьценная• 18 июня 2016
Ответ дляСегодня я не я
Так, це ж фактично страхування на випадок втрати працездатності (в даному випадку через вагтіність), а нема внесків - нема і виплат, а в нас виплачують за рахунок тих, хто працює офіційно і справно платить всі податки, получається вигідніше нічого не робити, все одно заплатять.
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Я в декрет пішла студенткою перший раз ,працювати повинна була цього року весною по професії ,але так сталось що завагітніла вдруге,хіба в цьому щось погане?
Оченьценная• 18 июня 2016
Ответ дляШопингмонстр
Чому щось погане? Це радість і ваш вибір, але якщо оцінювати логічно і справедливо, то фонд. соціального страхування нічого вам не винен, бо ви до нього внесків не сплачували, то чому лікарняний має оплачуватися? а одноразову виплату при народженні все одно дають всім.
автор Шопингмонстр • 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
можливо ви праві..
selly082• 18 июня 2016
Получите, просто самые минимальные.
Маруська Му• 18 июня 2016
Ответ дляШопингмонстр
можливо ви праві..
идите все получите только мало
Тетя из министерства• 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Ви знаєте,тут я можу з вами посперечатися.Я не працюю уже 8,5 років-з моменту першого декрету,до того сумлінно працювала і сплачувала всі внески в держказну.Зараз у другому декреті,через місяць народжувати,і мені оформили декретну відпустку в УПСЗН,а також допомогу при народженні дитини я також оформлю і я матиму на це право.Чому? А тому що мій чоловік за майже 9 років,які він працює на приватному заводі за договором найму і сумлінно сплачує все податки і внески до пенс.фонду і соц.захисту ЖОДНОГО разу не був на лікарняному.Точніше,був пару разів,але у них на підприємстві договірникам лікарняний не виплачують-не достойні,мабуть...Але майже 2000 із зп щомісяця вираховують.Так от,якщо мій чоловік не може отримати ці кошти,то я точно отримаю,замість нього)
Ягодка опять• 18 июня 2016
если вы безработная, то декретные получите 1 прожиточный минимум, а помощь при рождении ребёнка получите в полном объёме. всё логично..
Оченьценная• 18 июня 2016
Ответ дляТетя из министерства
якщо буде необхідність, то чоловіку без проблем оплатять лікарняний. це стосується лше конретно людини, яка працюЄ. а не всіх членів сім’ї.

Тетя из министерства• 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Не платять,я вам кажу! Платять тільки тим працівникам,які оформлені по трудовій книжці,усім іншим-ні.Вже робили експеримент-я лежала у лікарні,малий захворів,і чоловікові довелося брати лікарняний-коли він його приніс на завод,на ньго просто подивилися і повернули чоловікові,на пам´ять,так би мовити,а на питання про оплату лікарняного відповіли,що договірники не отримуть таких виплат,нічого на лікарняні ходити.
Оченьценная• 18 июня 2016
Ответ дляТетя из министерства
умови мають бути прописані в нього в договорі
Тетя из министерства• 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Там прописано,що все повинно оплачуватися,але по факту-є хазяїн підприємства,який там встановлює свої правила,і якщо щось когось не влаштовує-оно ворота,прошу на вихід...
Glamor• 18 июня 2016
4 года назад получала дородовые. официально не работала (предоставляла трудовую, что уволена), в ЦЗ не стояла. самые минимальные получила около тысячи по-моему...
Ксерокопия ночи• 18 июня 2016
Ответ дляОченьценная
Конечно, выгодно :) заплатят 2 рубля не больше, очень выгодно :)
РокерША• 19 июня 2016
Ответ дляШопингмонстр
Вы путаете помощь по беременности и родам с помощью по рождению ребёнка.