Начальник Анонимов• 21 июня 2016

Я-погана мати?

Чи э ще такі матері, як я? Дитинці 11 міс. У четвер на вечір піднялась температурка, 38, цілу ніч не спадала. На ранок-38,5, на вечір-вже 39, дитина марудна, грудь бере, від іншої їжі відмовляється. У суботу при спробі трішки погодувати-рвота тим, що дала поїсти. Рвота одинична, більше їжу не давала, лише грудне молоко. Темпа на вечір вже 39,5. Цілу ніч не спадає. Спала лише у неділю на ранок. Температуру не збивала, нічим не лікувала. Аналізи здавали, сказали, погані: лейоцити 20, сое-25, п-16, с-36, е-1.
Зараз температури немає. Лікар оглядав, легені чисті, горло не зміг-дитина не дала подивитися.
Тепер переживаю, чи не буде наслідків, і думаю, а, можливо, потрібно збивати температуру. У нас зуби прорізуються. І перед тим у сім"ї хворів дорослий на ангіну. Я-погана мати? Чи є ще такі, хто не збиває температуру? Можете засудждувати, якщо хочете.
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляДобротная
Температуру сбиваю свыше 38,5-39. Ничем не лечу, кроме как локально, брызгаю горло, леденцы, промываю часто ном и ...ведро компота.
Я дитинку поїла, принаймні намагалась. Хоча б пару ложечок, самі розумієте, це ж 11 міс а не років ) Спреї-не варіант, так само як і льодянці

Весенний Марафон• 21 июня 2016
зубы как таковые не дают болезни, но они сильно ослабляют организм. могли и ангиной заразиться на фоне зубов. а вот темп. в динамике - это оч.плохо. да, я считаю, вы слишком легкомысленны.
Неваляшкина• 21 июня 2016
И, кстати, сопли были?
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляГравицапа
не згідна! Коли в дитини починає йти піна з рота і її судомить і це все в одну мить, то повірте краще її збивати ніж чекати наслідків.
Річ не про такий стан, зрозумійте. Тут, звісно, беззаперечно. Я ж не сперечаюся щодо судорог.
Матраскин Брат• 21 июня 2016
Ответ дляДевальвация
хоть бы водой с уксусом обтерли что ли...(((как же так?добре что задумались-больше так не делайте.все ошибаются.главное вынести правильный вывод.
Ага, ещё с водкой.
Когда у ребёнка жар, через кожу гораздо лучше всасываются все вещества (ситуацию с холодной лихорадкой во внимание сейчас не берем)
Такими обтираниями запросто можно отравить ребёнка.
P.S. а наши бабушки так делали - не аргумент.
Матраскин Брат• 21 июня 2016
Автор, я бы сдала бакпосев с горла на стрептококки. Если договориться в лаборатории, предварительные результаты (есть он или нет) можно получить через пару дней.
Именно он даёт осложнения.
Если не найдут его - смотрите по ситуации.
Если найдут - антибиотик обязательно. Независимо от результатов анализа крови, состояния ребёнка и т.д.
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляДевальвация
Який оцет, Ви що?
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
тримайтесь,тим більше що вже є покращення.головне слухайтесь у лікаря на рахунок хрипів і здайте повторно аналіз через 2,3 дні.
Хрипів не було, думаю, боліло горло, оскільки напередодні була ангіна в сім’ї. Аналізи перездамо. Дякую!
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляПешеходик
Ви, я бачу, не з ляклиивх )) Здоров*я малючкові!
Дякую, насправді я трусіха ще та. Просто, подивилася по стану дитинки-а у мене на деякі ліки аллергія, тому, страшно...

автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
ви просто не побоялись і взяли на себе відповідальність.хоча у лікаря всеодно треба спостерігатись,тут я згодна з попередніми дівчатами.
Я просто переживаю, бо подруга сказала, що у її сестри, коли мама не збила високу температуру, потім як ускладнення пішла епілепсія. (
автор Начальник Анонимов • 21 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Автор, Вы - хорошая мама, при условии что всю ночь не спали и наблюдали.
Я Т сбиваю, когда детю плохо и это видно. Обычно это 39. После 38,6 ночью могу поставить свечку. И да, дежурю. И нет, никаких уксусов.
На зубы у моих ни у кого темпы не было.
Я не спала, сон у мене дуже чутливий, дитинка спала біля мене, я чула її дихання, кожен рух. Я також би збивала, якби було б дуже погано, адже мама ж бачить по станові дитинки, мені так здається принаймні. Все було більш-менш як завжди. А тепер картаю себе.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
На зубы у моих ни у кого темпы не было.
Ні, це не на зуби. Просто організм же ослабленний в цей період, так лікар казала, а унас ангіна в сім’ї була, тому.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
И, кстати, сопли были?
Ні, ні нежиттю, ні кашлю. Лише температура. І, як мені здалося, оскільки дитинка відмовлялася від дорослої їжі (каши/ковочі/фрукти), турбувало лише горло. Але, подивитися не вдалося лікарю-сціпила зуби і не далася.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат
Именно он даёт осложнения.
Дякую. А ще можна здати? Псіля температури пройшло вже 3 дні. І дитина не дає навіть горло подивитися. Лікар із медсестрою не змогли, не будуть же зуби ламати. Як здати той посів-без поняття ((((
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Я не могу сказать что так не бывает, но скорее всего эпилепсия не поэтому.
У меня один из детей с неврологией. Не сбиваю. Судороги на фоне темпы не так страшны как без нее.
Всегда смотрю по ребенку.
Вам нечего переживать и карать себя.
Температура помогает выработать антитела. А темпу сбили - и организм не борется.
Я сбиваю только когда 39+, и то - свечками, чтоб не резко.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
будьте уважні і довіряйте материнському інстинкту, він вас не підведе!!!
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Вот если соплей нет, то сразу к врачу.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Всегда смотрю по ребенку.
Вам нечего переживать и карать себя.
ДЯкую. Дуже переймаюся тепер, чи не нашкодила своїй кровинці...
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Всегда смотрю по ребенку.
Вам нечего переживать и карать себя.
У нас і було вище 39, 1,5 дні... Але температурка коливалася, то падала, то виростала.

Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну моей 4,5, все ок, я ей в жизни считанные разы сбивала темпу.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Просто температура уже спала з неділі, а дитинка така марудна.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Вот если соплей нет, то сразу к врачу.
Були, на швидку їздила. Сказали-антібіотік.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Вот если соплей нет, то сразу к врачу.
Дихання-чисте.
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну я сбиваю когда 39+ и ребенку совсем плохо.
Матраскин Брат• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Чесно кажучи, не можу напевно сказати. Пам´ятаю, що навіть якщо через тиждень після початку стрептококової ангіни почати антибіотики, то це допоможе уникнути ускладнень. А ось що до того, чи буде аналіз інформативний зараз - не знаю
В Вашій ситуації мене більш лякає не температура та її наслідки, а саме природа захворювання.
Щоб і ускладнень не було, і ліки зайві не приймати.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Дякую Вам за підтримку. ПРосто не знаю, чи на зуби такий нервовий, чи чому. А можливо тому, що пару днів через обставини сімейні не спав стільки, скільки звик і тому такий плаксивий.
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
А, ну вот.
Съездили сразу, аб пили, правильно?
А темпа - симтоматически, можно лечиться а темпу не сбивать.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
Та наче не було дуже. Ну, температура висока, самі розумієте, тахікардія була, трохи марудила, груди брала.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат
А хіба при ангіні так швидко температура падає? З четверга на вечір 38, а в неділю вранці вже 37,5, а вдень-не було???
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
А, ну вот.
Съездили сразу, аб пили, правильно?
ліки не пили, ніякі, їздила здати аналізи та послухати малечу.