Начальник Анонимов• 21 июня 2016

Я-погана мати?

Чи э ще такі матері, як я? Дитинці 11 міс. У четвер на вечір піднялась температурка, 38, цілу ніч не спадала. На ранок-38,5, на вечір-вже 39, дитина марудна, грудь бере, від іншої їжі відмовляється. У суботу при спробі трішки погодувати-рвота тим, що дала поїсти. Рвота одинична, більше їжу не давала, лише грудне молоко. Темпа на вечір вже 39,5. Цілу ніч не спадає. Спала лише у неділю на ранок. Температуру не збивала, нічим не лікувала. Аналізи здавали, сказали, погані: лейоцити 20, сое-25, п-16, с-36, е-1.
Зараз температури немає. Лікар оглядав, легені чисті, горло не зміг-дитина не дала подивитися.
Тепер переживаю, чи не буде наслідків, і думаю, а, можливо, потрібно збивати температуру. У нас зуби прорізуються. І перед тим у сім"ї хворів дорослий на ангіну. Я-погана мати? Чи є ще такі, хто не збиває температуру? Можете засудждувати, якщо хочете.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Просто температура уже спала з неділі, а дитинка така марудна.
У меньшої на зуби і понос був і температура і без апетиту. Нічого повиростали вже зубки))

Матраскин Брат• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Пробачте, автор. Марудна - це яка?
Якщо температури немає, а дтиина неактивна (я правильно зрозуміла сенс), то все ж таки дайте АБ (ну я б дала).
Є такий принцип. Якщо дитині стає легше, коли спадає температура, дитина стає активною, то це напевно вірус.
Якщо навпаки, температури немає аьо вона невелика, а дитина неактивна, то напевніше бактеріальне.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Здорово. У нас лише це в мріях. Наша педіатр завжди назначає великий список ліків, понад 6 пунктів навіть.
Афри• 22 июня 2016
я температуру до 39 не сбиваю. Выше 39 сбиваю всегда, особенно на ночь.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат
Пробачте, автор. Марудна - це яка?
Марудна-це трішки роздратована, плаксива, дратівлива. Вона мало спала ці дні, лише один раз на день по 1 годинці, а звикла спати двічі: перший раз годинки 2-2,5 і потім ще один раз ггодинку. Але не було змоги гуляти, бо дощі.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Наш теж назначає. Стараємось приймати все в комплексі,окрім АБ.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Значить, я таки погана мати, бо практично не даю нічого. Взагалі. (
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляДобра всем!
Якщо бачу, що вірус-лише пою, навіть при температурці 37,5-гуляємо і все, на цьому лікування обмежується.
Матраскин Брат• 22 июня 2016
Автор, перейду на русский, а то долго пишу свои мысли.
Давайте все до кучи соберем.
Температура высокая, нет соплей и кашля, плохой анализ крови (хоть анализ и неполный, но и этих данных достаточном высокие лейкоциты, сдвиг в сторону юных форм), признаки интоксикации (рвота), плаксивость - это все говорит о бактериальной инфекции.
Я не врач, хоть и связана с медициной. Моё мнение может быть ошибочным. Но я в данном случае ЗА антибиотик.

Пьеро• 22 июня 2016
Ви турботлива мама з міцною нервовою системою. бажаю з´ясувати причину поганих аналізів. Хай дитинка одужує!
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат
Давайте все до кучи соберем.
Рвота була на їжу + як наслідок високої температури. Дитинка поводила себе більш-менш нормально. Вже, мабуть, пізно пити ліки. Напевно, потрібно здати кров чи як? Лікар сказала пити антібіотик, дозу розрахувала лише в мг, а не в мл, я запитала, а ск в мл,а вона відповіла, що не зобов’язана вираховувати та йти зі мною в аптеку. (
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
ліки не пили, ніякі, їздила здати аналізи та послухати малечу.
А назначали лекарства?
Понимаете, если сопли - то это ОРВИ.
А если нет соплей, то надо разбираться. И срочно.
И пока разбираетесь, темпу лучше не сбивать, а наблюдать.
В вашей ситуации я бы возможно попробовала сбить (свечка, сироп половина мин дозы) - чтобы понять сбивается ли вообще. Если да, то больше не сбивала бы, если нет, то в больницу (т.к. при бактериальных инфекциях может не сбиваться, а это опасно).
А что Вы хотели услышать? Кашля же нет.
Вполне вероятно что беспокоит горло, тк отказ от еды.
Что в анализах?
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляПьеро
ДЯкую Вам! Ось хочу перездати аналізи, подивитися. Мені здається, було хворе горло, можливо, фарингіт, бо при ангіні, тим паче гнійній, навряд чи температура впала сама собою. А може горло і не пройшло повністю. Хоча, дитинка вже їсть іі грається, окрім випадків, коли хоче спати-тоді марудить
Матраскин Брат• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Прекратить. Вы хорошая мама. Только Вам нужно немножко разобраться в вопросах лечения.
Если Вы точно видите, что у ребенка вирус, то лекарства почти не нужны. Только симптоматические. То есть нужно сбить температуру (кто когда сбивает, не обсуждаем) - даем жаропонижающее.
Отек носа, ребёнок не может взять грудь, заснуть - капаем сосудосуживающие (не больше 5 дней подряд). Ну и все.
Все эти -фероны - пустышки. Обязательно обильное питье, чистый влажный воздух, увладнение носа солевыми растворами. В будующем полоскания горла (снижает клнцентрацию вируса на слизистых).

Если подтверждена бактериальная инфекция - даем антибиотик.
-Ань-• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Я спостерігала за дитинкою, судорог не було, це точно. Я про це знаю. Крім відпови від їжі все було більш-менш нормально
Автор, вы хорошая мама. Мам, не сбивающих температуру, много но не на этом сайте. Почитайте статью ’Лихорадкофобия’ и комментарии под ней: http://forum.homeoint.ru/viewtopic.php?t=18635
А судороги бывают не от высокой температуры, а от резкого повышения температуры. Больше шансов получить судороги, сбивая температуру - после жаропонижающих температура быстро поднимается.
+ организм тратит силы на поднятие температуры, если сбивают приходится опять тратить силы на поднятие температуры.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляНеваляшкина
А назначали лекарства?
Понимаете, если сопли - то это ОРВИ.
А что Вы хотели услышать? Кашля же нет.
Что в анализах?
За аналізи писала вище. Температура падала самостійно, не трималась постійно під 39,5, вдень падала до 38-38,5. А це ж не буває при бактеріальних інфекціях чи ні? Із ліків назначили лише антібіотік, я уже писала. Я нічого не давала, лише поїла дитинку часто і спостерігала за загальним станом.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат

Так от по аналізах якраз і була бактеріальна, я писала їх вище, ні нежиттю не було, ні кашлю, лише температура, яка коливалася в межах 38-39,5 і, як мені здалося, біль у горлі, бо була відмова від дорослої їжі, так би мовити.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ для-Ань-
ДЯкую дуже, почитаю, дуже цікаво.
Матраскин Брат• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Температура при ангине может упасть сама. Организм выработал достаточное количество антител. Вопрос в том, что стрептококковая ангина нелеченая антибиотиками даёт осложнения на сердце и суставы.

АсобеннАя• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
И я погана! Если дать протемпературить не вмешиваясь, то может болезнь так и пройти, не начавшись. Просто спадает темпа и больше ничего нет. Вот только внимательно!!! смотреть за ребенком, как дышит, как выглядит, обеспечить теплоотдачу - вытирать лобик и сгибы водичкой теплой и не укрывать. И ПИТЬ. Много. Если не пьет - выпаивать каждые 5 мин по шприцу. Ночью тоже.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляМатраскин Брат
ЦЕ я знаю. ( В тому то і біда, що горло не змогла лікар оглянути.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляАсобеннАя
Я це робила, не вкривала, але помітила, що якщо при 39,5 не вкривала хоча би махровою протинкою, то ніжки на ручки ставали трішк прохолодними, я їх зігрівала. Це було лише двічі.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
простинкою
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Мене це налякало, читалаА, що то є спазм сосудів
Редисочка• 22 июня 2016
после 38 надо сбивать температуру, так мне врач говорила.. если не сбивать, то ребенка здоровье можно подорвать
Петриківна• 22 июня 2016
Если ребенок нормально переносит температуру - то ничего страшного не произошло и не происходит.
Я, например, что сейчас, что в детстве, температуру начинаю чувствовать только когда она уже под 40, в 39 я еще бегу, а в 39,5 - уже падаю. Себе сбиваю редко, только в крайних случаях (пару раз галлюцинации были, жуть)
А дочка у меня в 38 становится как тряпочка, ее шатает, она реально в полуобморочном состоянии - ей сбиваю.
В этом вопросе ответственность на маме.
Матраскин Брат• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Да не принципиально.
У моего сына было, что и температура была 37,5, не выше. И не болели ничего, только голова на температуру. И горло слегка красноватое было. Но состоягие общее вялое было. А анализ был примерно как у Вас. Антибиотик начали в тот же вечер. А на следующий день гнойники повылазили в горле.
Я бы ориентировалась на симптомы+анализ.
Неваляшкина• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Не нашла анализы.
Если бактериальная - я бы подавала а/б.
Темпу не сбивать - нормально, но если все же ангина - надо пролечить. Проконсультируйтесь еще с одним доктором, если есть возможность, и пересдайте ОАК развернутый.
автор Начальник Анонимов • 22 июня 2016
Ответ дляРедисочка
Яким чином, скажіть будь ласка? Переживаю. Подруга налякала епілепсією.
Добра всем!• 22 июня 2016
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну ми даємо при явних симптомах противірусне, хлорофіліпт мажемо десна, антигістамінні припарати, синупрет краплі......ніс промиваю соляним розчином, зволожую повітря (чи інгалятором чи вологе прибирання)....... короче кажучи вибірково. Повірте ніхто не знає вашу дитину так як ви!!!! Ніякий лікар не бачить вашу дитину так як ви. А морудна вона може бути і на зуби. Це ж страшний біль,коли зуби ростуть, і горло від них може воспалитись...