к.Буланова• 27 июня 2016
хто народжував влітку.Що потрібно для дитини з одягу в роддом ?
Першого свого народжувала взимку ,то чудово знала що потрібно.А мені народжувати на початку серпня хочу купити речі для малюка ,не хочу брати зайве ,що потрібно було а що було зайвим?щиро вдячна за відповіді.
И.О. человека• 27 июня 2016
я в больнице провела 4 дня. брала два легких комплекта для ребенка, упаковку памперсов, салфетки влажные детские, две пелёнки теплая и ситец. кажется все!
А на выписку родня приносила конверт и костюм
Да_Я_ТакаЯ_• 27 июня 2016
Я брала легкие распашенки с рукавчиком, и ползунки. шапочки легкие хб. Не могу сказать что в палате было мего жарко. На виписку тоже была красивая распашенка и тоненькое покрывальце, которым до сих пор украваеться сын 3 г.
к.Буланова
• 27 июня 2016
Ответ дляИ.О. человека
якщо буде спека конверт це обов язково ?
Накрыло-не отпускает• 27 июня 2016
Родила в июне, было два человечка первые дни одевали на улице холодно было, потом бодик и пленкой укрывала. Выписывались в песочнике.
Своего не предлагать• 27 июня 2016
Мы в спеку, конверт був. Але атласний і без утеплювача. Але то 10 років тому було.
Зараз би кружевним пледиком замотали.
І таки боді з коротким рукавчиком і інше за списком. А на другий день вдома в одному боді і памперсі вигулювали.
Зараз би кружевним пледиком замотали.
ПИПИКНУТАЯ• 27 июня 2016
Ответ дляк.Буланова
конверт взагалі не потрібен, якщо буде прохолодно, то чоловічка цілком вистачить
к.Буланова
• 27 июня 2016
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
я якраз отримала з нексту 4 чоловічка ,3 шапочки і царапки,ще очікую бодіки на короткий рукав думаю якщо буде спекотно ,то взагалі в бодіку лише буде без покривала і конверта ,а якщо прохолодно то чоловіка і шапочку буде достанньо
ПИПИКНУТАЯ• 27 июня 2016
Ответ дляк.Буланова
достатньо, в мене дитина червненва, то конвертів взагалі ніяких не купувала, літо тоді було жарке, в основному носила лише бодіки
И.О. человека• 28 июня 2016
у меня был конверт из атласа, легкий. в нем удобнее держать ребенка, ла м малышу так комфортнее. тем более, что несмотря на жару, первую неделю педиатр рекомендует ситцевую одежду с длинным рукавом