Пенять на зеркало• 29 июня 2016

Роддом 6 чи 7 Київ?

Ситуація така,мого брата дружина народжувала у квітні з черговою бригадою в 7 родоомі,прийняла одна бригада вночі у пятницю,була з їх боку халатність,покинули її бо розкриття було маленьке,родила в неділю з другим лікарем теж черговим.Роди були важкі,дитина без вод була весь цей час.Тому другий лікар скажімо їй дуже допоміг,казав що,як робить і не відходив ні на крок. Брат його віддячив грошима і взяв номер телефона,з метою може я захочу там.На подвір"ї де гуляю з дитиною, мамочки радять 6 роддом мені. Одна дівчина має родити десь на початку липня в 6 роддомі в Кротової Н.М.
Кажуть гарний лікар і вночі приїде, я так переживаю ,що не можу оприділитись, що там без прописки що там. Мій роддом на Червоному хуторі. Кажуть в 7 роддомі сильний конвеєр.
Що порадите, хто був, знає, чув? по грошам Кротова суму не називає,але дівчата клали 300 дол.у конверт. В 7 роддомі брат теж за цю суму буде домовлятись,прізвища лікаря не знаю я. молодий десь 35 років.
Просто Счастье• 29 июня 2016
Первый раз рожала в 7 по договоренности, второй раз не было финансовой возможности договариваться с тем же доктором, поэтому планировала в 6 с ДБ, но он закрывался как раз на мойку, подписала обменку в 7 и рожала там с ДБ и мужем, бригаду отблагодарили по факту, заранее денег не обещали, все прошло ок, чего и Вам желаю.
irysjka• 29 июня 2016
Я в 2012 народжувала в 7. Але по знайомству, знайома працює в неонатологічному відділенні. Вона все оббігала і з усіма домовилась. І родзал мені знайшли, і палату. А коли я ходила по коридору зі схватками і чекала, поки приберуть родзал, то прямо в коридорі лежала дівчина з чоловіком на дивані. В неї вже розкриття було, чоловік декілька разів підходив до медперсоналу, а на нього кричали, що всі родзали зайняті, чекайте.
Подруга моя в тому ж 2012 році народжувала. Заздалегідь домовилась в лікарем (700$), оплатила віп-палату. Почалися схватки, вони приїхали в роддом, а та лікар каже, що в неї закінчується зміна і вона не буде чекати 15 годин, поки та народить. Ввели епідуралку, простимулювали. Розриви були навіть на шийці матки. Всі віп-палати були зайняті, помістили в звичайну, а про гроші забули. Чоловік потім бігав гроші просив повернути. От про такі ситуації я часто читала, що договірні лікарі не хочуть чекати природніх родів під кінець своїх змін.
Тому, автор, не знаю, що Вам радити. А молодий лікар, то мабуть, Мазур Тарас. Його хвалять і кажуть, що так не поступає, як лікар моєї подруги. В 7 роддомі хороша дитяча реанімація (не дай Бог, звичайно, хороші неонатологи)
В будь-якому випадку, автор, легких Вам родів!
Балаболка• 29 июня 2016
В январе рожала в 6 и осталась очень довольна! Рожала по скорой, принимала ночью одна бригада, а рожала уже утром с другой - от всего персонала было прекрасное отношение, не отходили и очень помогали, что перед родами, что во время, что после, когда нужна была консультация по уходу за младенцем, то приходили в любое время дня и ночи по первому зову. Показывали как ухаживать за грудью и все время наблюдали за моим и дочкиным здоровьем/самочувствием.Не знаю как в других роддомах, но если я буду еще раз рожать, то даже не задумываясь пойду по скорой в 6 роддом, поэтому и вам советую. Легких родов вам!
автор Пенять на зеркало • 29 июня 2016
Ответ дляirysjka
Дякую,лікар якийсь Александр от по батькові Іванович чи ні,потрібно уточнити
irysjka• 29 июня 2016
Ответ дляПенять на зеркало
Новенький, молодий. Цей точно і вночі приїде і відходити не буде. Удачі Вам!
ЛюбимаЯНЬ• 29 июня 2016
рожала в 7 - и если вдруг будет еще лялечка то только в 7. К Маланчуку Олегу Борисовичу.
Воздух в банке• 29 июня 2016
Рожала в 7 два раза, договаривалась с врачом женщиной, она всем указания дала. Зав отделения она Ирина Евгениевна. Все прошло супер. Рекомендую 7 роддом, про 6 слішала негативніе отзіві.Но говорят там Орчаков неплохой врач