Українські речі для малечі• 06 июля 2016

Внесені кардинальні зміни до програми початкової школи.

Зокрема, з математики виключили зазубрювання, українська мова позбулась застарілих слів, а в літературному читанні є пропозиції не оцінювати дітей за швидкістю прочитаних знаків.
Я рада, бо вважаю непотрібним зазубрювати табличку множення, чи гнатись за кількістю прочитаних слів. А що думаєте Ви?
Результат:
вже голосів: 1654
1079 (65.24%) Мені подобаються зміни
575 (34.76%) Краще залишити все як було
Откушу что там торчит• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Біда нашого суспільства в тому, що такі як ви, за думку що різниця з вашою, чіпляєте ярлики, придумуєте те що не відповідає дійсності, якраз через таких як ви, я проти, щоб табличка множення була обов´язковою, бо такі вчителі як ви, калічите дітей, занижуєте їхню самооцінку. Тільки за те, що 7 - річні дитині просто нудно вчити табличку, бо вона не розуміє для чого вона їй, вчитель принижує дитину, каже, що коли виросте, то буде мити підлогу.
я бачу що ви дуже творча натура))
я не вчитель і ярлики не вішаю, а констатую факт
якщо дитина не хоче вчити, а мама не допомагає, а зсилається на те що дитині нудно... то дитині по життю буде нудно, а мама це буде тільки прикривати... і завдяки мамі виросте інфантильна дитина

автор Українські речі для малечі • 06 июля 2016
Ответ дляМама фифти цента
зазубривание есть и в других сферах - в английском - правила чтения, таблица неправильных глаголов, грамматика и тд.
в русском и украинском- тоже правила грамматики и исключения.
география - географические названия. В свое время мы возле доски называли столицы стран, например.
В младшем школьном возрасте формируется объем памяти и воспринятой информации. Если за пару дней-неделю ребенок в 7-8 лет не в силе выучить таблицу умножения на память, то не знаю, это уже какие-то проблемы с памятью... А изучение языков, умение работать с большим кол-вом информации в будущем, то вообще уже молчу.
Мова йде про заучування в математиці, не путайте сюди мови.
Мама фифти цента• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Бо маленькі Лобачквські і Менделеєві і самі без мама вивчать табличку множення за 5 хвилин, а маленьких Пушкінів для чого катувати табличкою множення, нехай краще в сім років пишуть вірші.
стихи в современном мире- туфта
Ряженка• 06 июля 2016
Ответ дляЧучело-Мяучело
Дожились
Вот именно потому и век нанотехнологий, что до этого все на общих основаниях учили таблицу. И кто-то шел дальше)))))))) p/s/В век нанотехнологий как-то стыдно жить и не знать таблицу умножения, не находите?
Ряженка• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Воно то може і не має права на існування. Але я от спеціально не вчила ’Лабутени’, а воно якось відложилось.
лірика)))) По суті питання відповісти Ви, на жаль, не змогли...
Неправдиша• 06 июля 2016
Ответ дляБауди на ауди
моя в этом году закончила 4-й, не было того, что Вы описали...не оценивали ни технику чтения, ни таблицу не сдавали на оценку, моя кста ее плохо знает
Я вот на клумбе недавно читала как мамочки хвастали сколько знаков читает в минуту, якобы читать должен уметь до поступления в первый класс, а то нужной скорости чтения не будет
Мама фифти цента• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
в математике гораздо меньше заучивания, чем в языках.
выучил формулу или таблицу - и шпаришь.
Мама фифти цента• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
а для особо тупых, извините, есть альтернативные способы заучивание таблицы умножения, раз о ней речь. Там ее можно выучить за несколько минут.
Админко• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А заучування - не сама погана річ, так тренується пам´ять. Не може бути навчання одним креативом і грою, приходиться часом і заучувати

Ответ дляТоматико
Я в супермаркеті йду, кладу товари в кошик і додаю собі приблизно ціну (копійки округлюю). До каси знаю приблизно загальну суму, плюс-мінус кілька гривень. І немає несподіванок на касі, плюс у випадку чого є самоконтроль (якщо касир помилиться). Аналогічно на базарі, контроль з мого боку.
Для Вас це було б занадто важкою справою, чи як?
Це Ваш власний вибір, а хтось порахує на калькуляторі, а хтось скаже ’краще бути обманутим, чим нікому не довіряти’. Кожному своє.
Ответ дляАдминко
Я коли назву теми прочитала, то страшно стало - я вчитель і скільки ’кардинальних змін’ пам´ятаю, то нічого доброго від них не дочекалися, дітям ставало не легше, а тільки важче. До речі, а посилання на офіцфйне джерело інформаціїї десь є (може, я пропустила)? А совдепівську школу не треба так огульно засуджувати, там підручники писали професіонали-методисти, а тепер пишуть професіонали, але науковці, які школу в очі не бачили.
http://osvita.ua/school/51742/
Админко• 06 июля 2016
Вибачте, запитаю ще раз - де офіційне джерело інформації?
Админко• 06 июля 2016
Вже побачила, дякую
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А яка різниця, якщо на виході результат один. А високі результати з математики залежать від природних даних дитини. І можна знати табличку множення і не розв´язати задачки, а можна рахувати на калькуляторі, та розуміти як розв´язати задачку.
Нельзя понимаете, нельзя! Нельзя без основы двигаться дальше. Не бывает таког. Нельзя научится считать без знания букв. Это так, что бы по простому
железный занавес• 06 июля 2016
Ответ длялучевая терапия
Математика и язык - ничто по сравнению с природоведением. Вот где жесть, сама не сразу въезжала. Такое впечатление, что автор, не парясь, скопипастил статью из энциклопедии, и его ничуть не волновало, что для 6-летки там ни одного знакомого слова.
100%
Ответ дляОткушу что там торчит
я бачу що ви дуже творча натура))
Не путайте грішне з праведним. Якщо дитина замість таблички просто лежить, то це одне. А якщо наприклад в цей час зробить квітку з орігамі, то виросте щаслива, знаюча що хоче дитина. А то табличку знає, ЗНО здав добре, а ким бути по життю не знає, бо тільки зубрив все шкільне життя.
сектантка• 06 июля 2016
Ответ дляАдминко
https://www.ed-era.com/mon.html
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляНалетчица Муся
Не нравятся сравнение с Америкой и Японией, давайте обоатимся к мудрой природе и посмотрим на устройство муравейника или улья. Там у каждого индивидуума своя встроенная функция, которая в совокупности с другими организует нормальную работу всего их общества. Это ,конечно, утрировано,я ни в коем разе не сравниввю человека насекомыми и прочей фауной) Я пытаюсь донести мысль, что у каждогт ребёнка свой уровень интеллекта и способностей и это неправильно заниматься уравниловкой, требуя от всех одинаковых результатов, приятгивая за уши отличников в математике к высшему баллу по ИЗО и физкультуре, на которую они физически могут быть неспособны . Дать необходимую базу всем, а остальным по желанию собственному развитию. Я лично против тотального поступления в ВУЗы, от такого сумасшедшего количества очень страдает качество.
Індивідуалізація навчання потрібна. Але зараз розглядається варіант її спрощення для всіх. Без поділу на групи, кому треба, а кому не треба. Мовляв, тепер нікому не треба.
Ответ дляРяженка
Так чого лабутени можуть відложитись в пам´яті, якщо їх прослухати 100 раз, а табличка ні?

Откушу что там торчит• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
це ви плутаєте грішне з правидним, є ази і їх потрібно знати, ми ж не про вищу математику говоримо...
а про квітку з орігами... мені після цих слів здається шо ви трохи ’не от мира сего’...
а з такими краще в полеміку не вступати)))
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляNikocha
Классы нужно разгрузить для начала по количеству детей, не по 36 в классе, а хотя бы по 20.
Согласна на миллион%
Мама фифти цента• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
оригами - отличное занятие по жизни, или как?
вот Вы Пушкина не раз упоминали, так он учился в лицее в царском селе, где мучился над математикой и не только, пока не стал тем, кем стал.
Ответ дляАдминко
http://osvita.ua/school/51742/
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Ви просто не розумієте ходу моїх думок, якщо дитина сидить вдома, ніколи не розв´язує прикладів, то не відложиться. А якщо дитина вирішує приклади користуючись надрукованою табличкою, то вона в неї відложиться. А ще є хороший метод множення на пальцях.
Вы сами противоречие себе. Если ребенку не дается таблица умножения то у него нет математического склада ума, и вообще развития в математике у него вряд ли будет
Фенте Фря• 06 июля 2016
Ответ дляЦыбулька
Вы наверное сильно удивитесь, если узнаете, что и в супермаркете вас могут обсчитать)
особенно если видят полную тележку, которую притащила дама с лицом не обезображенным интелектом, обязательно обсчитают)
ну удивите, каким образом?
или вы зная таблицу умножения стоите потом в сторонке и пересчитываете ленту своих покупок?
так для того чтоб увидеть например двойное пробитие товара - достаточно просто уметь читать
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А цікаво Пушкін, Шевченко, Дюма - знали табличку множення напам´ять?
По Шевченко наверняка не знаю, но Пушкин и Дюма 100% у них были гувернеры и отличное домашнее обучение.
Налетчица Муся• 06 июля 2016
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
домашнее.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Президенту і меру Києва можна не знати табличку і ми дружно за них голосуємо, а дитина підглянула - то ужас, ужас.
Интересно вы президента тестировали на предмет знания таблицы?
Не куру• 06 июля 2016
програма молодших класів, як на мене, досить ущільнена та складна для дітей... особливо 2-ий клас - таблиця множення. Раніше День Букварика був в кінці 1-го класу, а тепер за пару місяців діти ’прощаются’ з буквариком. 35 чоловік в класі... таблиця множення у 2-му класі... Дітям забивають мізки. Згадайте як ми навчалися.
Не куру• 06 июля 2016
таблицю множення необхідно знати на пам`ять, але не ТАКОЮ ЦІНОЮ