Зокрема, з математики виключили зазубрювання, українська мова позбулась застарілих слів, а в літературному читанні є пропозиції не оцінювати дітей за швидкістю прочитаних знаків.
Я рада, бо вважаю непотрібним зазубрювати табличку множення, чи гнатись за кількістю прочитаних слів. А що думаєте Ви?
Результат:
вже голосів:
1079 (65.24%)
Мені подобаються зміни
575 (34.76%)
Краще залишити все як було
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы сами противоречие себе. Если ребенку не дается таблица умножения то у него нет математического склада ума, и вообще развития в математике у него вряд ли будет
Тут ви помиляєтесь, чистим логікам, людям з математичними здібностями якраз першим нудно вчити її напам´ять. Вони з першого разу розуміють як табличка множення будується і цього їм достатньо. Ми часто стикаємось з проблемою, що дитина в середніх класах з´їжджає, а інші навпаки прогресують. Це і є эфект заучування. Спочатку лідирують ті, хто любить заучувати. І в 2 класі отримують 12 балів, бо без помилок розказали табличку множення, швидко розв´язали приклади. А в 7 класі на одному заучуванні не виїдеш, і тоді вперед вириваються ті, хто має природні дані, та всилу свойого темпераменту і характеру не заучували.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Интересно вы президента тестировали на предмет знания таблицы?
Я так думаю Янукович її точно не знав
Клептоманка• 06 июля 2016
Читаю комментарии и обалдеваю от согласных...А зачем людям вообще считать, читать и, в конце концов, думать? Вперед в пещеры!
Ну как можно учиться в школе без знания таблицы умножения? И что же там такого сложного учить? Учится максимум за неделю, помнится на всю жизнь! Скоро 2+2 не сможем сложить
От ’покращення’ наших горе-деятелей, которым лишь бы ’реформы’ хоть какие-то придумать, жить в нашей стране все грустнее
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Не путайте грішне з праведним. Якщо дитина замість таблички просто лежить, то це одне. А якщо наприклад в цей час зробить квітку з орігамі, то виросте щаслива, знаюча що хоче дитина. А то табличку знає, ЗНО здав добре, а ким бути по життю не знає, бо тільки зубрив все шкільне життя.
А если ребенок не хочет даже буквы учить а ту же оригами собирать, тогда что?
Как нефиг делать• 06 июля 2016
Офигеть, таблица умножения нужна, пускай не в 1-5 даже. Пришли смотрите цену, 75 грн кг. Вам нужно 700 грамм. С калькулятором перепроверите продавца что ли?. 7*7+5*7 ( ессно с нулями в-уме) вот Ваша цена за 700 грамм.
Чучело-Мяучело• 06 июля 2016
Ответ дляжижифреймут
Це довідкова інформація. Якщо працівнику знадобиться обрахувати площу трикутника, то він загляне в довідник і зробить це. Помножити два числа також не проблема без знання таблиці множення.
Для того,что бы ’заглянуть и высчитать’ необходимо понимать о чем вообще речь! Хоть что то понимать! А для этого необходимо учить, прилагать усилия.
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
А яка різниця, якщо на виході результат один. А високі результати з математики залежать від природних даних дитини. І можна знати табличку множення і не розв´язати задачки, а можна рахувати на калькуляторі, та розуміти як розв´язати задачку.
Будь-які природні дані, якщо їх не розвивати, так і залишаться в зародковому стані. Дивно, що Ви цього не розумієте. З Вашої логіки, можна дітей взагалі нічого й нічому не вчити, все або є зразу з пелюшок, або немає.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви утріруєте, мова лище про заучування в математиці - таблички, формул.
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляМама фифти цента
а потом кроме 7 на 8 появятся уравнения, геометрия с формулами, физика с формулами и так до конца учебы придется на последних страницах все смотреть. :)
В результаті дитина чудово навчиться працювати ксероксом, ось і всі її досягнення.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляНалетчица Муся
домашнее.
Вы не забывайте, что тот же Пушкин потом учился в лицее в царском селе, это во первых, а во вторых как бы время тогда другое было. И престижных школ для бАгАтых как бы не было. И лет до 10 детей учили гувернеры и воспитатели.
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляМядуза аля моргонер
не проще ли поменять придурка учителя, чем программу всей страны
Як бачимо, Міносвіти вважає, що не простіше.
Ответ дляТоматико
Це ви не розумієте, ніхто не говорить, що не розвивати дитину, не розвивати пам´ять і логіку, мова про потрібність заучування таблички множення і формул математичних.
Железобетон• 06 июля 2016
С техникой чтения согласна. Можно читать 100 слов в минуту в 1 классе и не понимать суть прочитанного. Кому это нужно?
Табличку умножения нужно знать обязательно. Может не такими темпами, но обязательно.
А что там говорили чуть раньше, что дети карандашом писать будут в младшей школе, не приняли этого?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Уже и формул. Интересно, как ту же таблицу Пифагора доказать не зная формулы? Или площадь комнаты рассчитать?
Ой, а про физику и химию вообще молчу.
Чучело-Мяучело• 06 июля 2016
Ответ дляНалетчица Муся
ну и зачем тогда выдавать эти дипломы кому ни попадя
Так ведь учатся те,у кого деньги есть(в большинстве). Ребенок дворника, даже суперумный, вряд ли поступит в мединститут.
Ответ дляЖелезобетон
Можна знати табличку і не могти розв´язати жодної задачі і навпаки.
Болтушка Му• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Що зміниться, якщо Ви будете підглядати в довідник? Або рахувати на калькуляторі?
Вы это серьезно? Т.е. вы серьезно считаете что считать в уме ненужно?
Если таблицу умножения не заучить, то ребенок ее не выучит.
Но если вы считаете, что вашему ребенку не нужно считать в уме и достаточно калькулятора, то у меня нет слов
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляМама фифти цента
в математике гораздо меньше заучивания, чем в языках.
выучил формулу или таблицу - и шпаришь.
Дочка жаліється, що в англійському та історії зубрити треба, багато незв´язаної між собою інформації, а їй ліньки. Фізика, хімія, математика для неї - легка справа. Так і каже, там тільки формули знати треба, а їй небагато, все решта легко вираховується.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ой, а про физику и химию вообще молчу.
З яких це пір таблички доказують, доказують лише теореми
Ответ длясектантка
так я только за, что бы ВО было качественней. А то что пишут с ошибками, это как раз и бок школьной программы, да и обучение в основном на украинском, а в жизни говорят на русском, а потом на бумаге и получаются ошибки.
Я вообще за советскую программу обучения!
Я в принципе тоже :) только в старших классах добавить то, что появилось нового на свете. Потому что настолько много ерунды они проходят в том же первом классе, что я прозреваю. Все можно выучить и более плавно, и более углубленно, если не скакать с темы на тему.
Чучело-Мяучело• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Не зная таблицу умножения задачу правильно решить невозможно! Каким бы умным ученик не был.
Ответ дляЧучело-Мяучело
Неправда, в мене знайома подбухує, сама виховує 3 дітей. Старша здала два ЗНО на 200, одне на 190. Поступила зразу в 5 медуніверситетів (в тому числі і Богомольця), вибрала Вінницький.
Ответ дляБолтушка Му
Я не вважаю, що рахувати в умі не потрібно, я вважаю, що не потрібно заставляти тих, хто цього не хоче чи не може.
Болтушка Му• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Неправда, говорю Вам як людина, що вигравала олімпіади з математики і вчитель початкових класів.
В какой школе? Предупредите чтоб мой ребенок к вам не попал.
Ответ дляБирюк
Такое ощущение, что чем меньше ребенку надо учить, тем больше ’УРА’ у мам. Таблицу умножения надо учить, формулы определения скорости, времени движения и т.д. так же, как и знать другие правила математич. программы. Это не сложно, но требует участия родителей.
Если все эти формулы учить в определенной последовательности, не прыгая с темы в тему, то никаких родителей и не требуется. Не помню я, чтобы мама со мной сидела и формулы объясняла. Их нужно было понимать, а не зубрить. А сейчас оградам направлена на то, чтобы и родители сидели долбили с детьми эти уроки.
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Квітку з орігамі - це максимум, на що вона буде здатна при такому підході. А щось більш серйозне навіть у мистецтві вимагає знань і з інших сфер. Про правило золотого перетину чули? А це вже математика. Якщо дитина буде лише малювати картини (що зараз вже мало кому потрібно), їй все рівно знадобиться знання перспективи, знову математика. А якщо вона захоче в прикладні сфери (дизайнером одягу, веб-дизайнером, дизайнером інтер´єру), то зі своїм суто гуманітарним профілем вона навряд чи зможе щось там зрозуміти.
І взагалі, найкращих успіхів досягають не вузькі спеціалісти, а ті, що мають знання з кількох сфер, і на їх поєднанні стають унікальними.
Ответ дляЧучело-Мяучело
Да ви що. Підіть попрацюйте в школу і побачите.
Неваляшкина• 06 июля 2016
Ответ дляБауди на ауди
моя в этом году закончила 4-й, не было того, что Вы описали...не оценивали ни технику чтения, ни таблицу не сдавали на оценку, моя кста ее плохо знает
4а у нас таблицу спрашивали постоянно, перешлив 5 класс, таблицк знают все дети, еще во 2 выучили.
Томатико• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
Я так думаю Янукович її точно не знав
І хочете сказати, він Ваш ідеал?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 июля 2016
Ответ дляУкраїнські речі для малечі
У меня у сына больше чем 1500 примеров на лето задали + табличку выучить. Причем примеры достаточно сложные как для 7 летнего ребенка, например 65+19, или 56+37.
Мы с сыном решаем, иногда даже через нехочу. Зато мама его друга это задание выбросила в мусор в первый же день каникул. Типа ребенок отдыхает летом. Интересно, кому легче будет в школе? Если мой уже до автоматизма отработал переход через 10-к. При этом мы уже с ним были и в Одессе на экскурсиях, и в Карпатах отдохнули, теперь на море собираемся. Куча впечатлений у ребенка, а друг с утра до ночи во дворе беспризорником бегает. ПС деньги у родителей там есть, и у мамы свободный график, бабушка вполне бодрая и не работает.