Разгуляшка• 16 июля 2016
Куди піти з дітьми в Одесі?
Близько 13 години приїжджаємо в Одесу, а поїзд о 18. Куди подітися з дітьми 4 і 6 років? І кафешку чи столову пристойну і недорогу неподалік ж/д вокзалу порадьте, будь ласка
Сегодня на диете• 16 июля 2016
Ответ дляПопижёновна
Кафе в тц новий привоз 4 поверх, там ще є ігрова кімната.
5 этаж, Вкусняшка, но там не очень вкусно
Соображалочка• 16 июля 2016
Поскучайте и скорее домой! Только на пляже не гадьте, умоляю. Скорее бы сезон закончился... или хоть бы ливни начались или снег(((((
Мама фифти цента• 16 июля 2016
Ответ дляСоображалочка
Вам не все равно ?местные на пляж ходят редко ,в основном в мае и сентябре ,а кто-то денег заработает
Мамзелькин• 16 июля 2016
Ответ дляМама фифти цента
Зоопарк
плохой у нас зоопарк,если будите проезжать Николаев там хороший -зайдите!
Разгуляшка
• 16 июля 2016
Ответ дляГ@Л@В@ломка
на море
Пляж, мені здається, не варіант - саме полудень - спекоття.
Разгуляшка
• 16 июля 2016
Ответ дляirvanchik
Мені в Одесі подобається кафе ’Компот’, от тільки не знаю, чи буде вам там зручно з двома дітьми.
Від вокзалу йти хвилин 15.
А що там незручного з дітьми?
Разгуляшка
• 16 июля 2016
Ответ дляКаменная Фрося
возле вокзала недорогого и приличного нет... увы и ах
Я не мала на увазі прямо біля вокзалу. Просто Одеса - місто дуже велике і радити мені кафе в іншому кінці міста нема сенсу. Хоч в тому районі за декілька зупинок
Разгуляшка
• 16 июля 2016
Ответ дляСоображалочка
Я ніде не гажу. На пляжі в тому числі.
Мама фифти цента• 17 июля 2016
Ответ дляМамзелькин
Спасибо ,а я только туда собралася с детками