vfhecz91• 25 июля 2016

Питання для матусь

Матусі в яких дітки 2р.6м- 3р.5м. розказуйте чим займаєтесь, в які ігри гуляєте, які казки читаєте, ну і все цікаве що робите.
Можливо хтось знайде для себе щось новеньке.
Ми наприклад зараз малюємо ручками.
okipoki• 25 июля 2016
Ми почали вивчати англійські слова.
Синові дуже подобається.
Ще любимо лего складати і гратися в рольові ігри.
Також робили браслети, насиляли різні деревяні кульки на резинку.
Сподобалось)

автор vfhecz91 • 25 июля 2016
Ответ дляokipoki
Ми почали вивчати англійські слова.
Синові дуже подобається.
Сподобалось)
ми англійські слова почали з 2,5(нам 2,8) вивчати дуже гарно получається

трохи не браслети не зрозуміла можна фотку чи ссилку))
LuchshayaPodruga• 25 июля 2016
Раскрашивать камушки. Мы живем на море, у нас морские, но думаю любые подойдут.