Постараюсь написати,щоб мене зрозуміли. Місяць назад моя донька гралася в пісочку з дітками у піску Сусіда. Сусід відігнав їх, взяв одну з дівчаток посадив в машину і відвіз на другий кінець вулиці. Моя донька з подругою прибігли додому і розповіли,що якийсь дядько ( потім ми вияснили,що сусід) повіз кудись Поліну. Я мамі дівчинки сказала,цей випадок підтвердило троє діток 5-6 років. А ось нещодавно ,годину назад,така ситуація,він проїзжає повз дітей біля мого дому,я якраз за забором і все чую. А він кричить з машини на мою дитину: БРЕХУХА! Я ПРОВЧУ ТЕБЕ БРЕХАТИ! Мала вскочила в дім з переляку. Я почула, але не вспіла його догнати. Що мені зробити? Я сама боюся йди до цього при...ка! Як мені поступити? Дякую.
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляБолтушка Му
а это тут причем?
он взял чужого ребенка против его воли, посадил в машину и против воли ребенка и его без ведома родителей перевез в другое место. Это уже можно натянуть на статью.
Это все выдумки автора,и у ребенка есть родители,и может он просто прокатил ребенка)))
Яйцеголовая• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
І зверніть увагу такі як ви підгавкують) ви нічим не відрізняється ...ах,так,відрізняєтеся,бо ховаєтеся
Ви вже вибачайте, я розумію що у вас емоції... але вас боляче читати... у вас незв´язна мова, нічого толком не можете послідовно розказати, на питання теж не можете дати внятної відповіді...
гайда з декрету, або хоча б почніть читати та розвиватись...
а з приводу ситуаціїї, то сусіду не можна попускати, це однозначно
Болтушка Му• 16 августа 2016
Ответ дляЛюблю Украину
вы не внимательно читаете.
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую,я в декреті і не була
Нога на ногу• 16 августа 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Кто в теме тот поймет)Вы цену песка знаете? купите и посмотрите после деток что не так
Цену не знаю, но это не дает права этому мужику увозить ребенка на машине. Он мог подойти к родителям детей и попросить, чтоб они не играли на песке. Но он поступил по-своему, начал отрываться на слабых, на детях.
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Біля могу дому.ми живемо біля лісу,чужих людей/машин немає. Всі свої і сусід неадекват.
И это дает право выпускать детей на проезжую часть?где идут строительные работы? Вызовите полицию,и вам сразу админку выпишут,
Яйцеголовая• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Дякую,я в декреті і не була
але на жаль враження склалось саме таке...
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Дякую,я в декреті і не була
Тогда все гораздо сложней
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляНога на ногу
Не факт..мы только читаем разные выдумки автора
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Дякую,я в декреті і не була
Так а дочка то откуда тогда?или уже и дочка не ваша
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Ви ще тут
. Я бачу ви під враженням))
песок уже не соседа..есть дочка,и уже в декрете не была ...автор что вы пьете?
Купипупсичек• 16 августа 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Просто вона раніше писала російською, для неі украінська незвична і неорганічна, тому й пише таким ’колючим’ у очі текстом.
Нога на ногу• 16 августа 2016
Ответ дляЛюблю Украину
Даже если и выдумки автора, то зачем все остальные еще что-то додумывают и говорят нет, не правда, типа они есть соседями автора и присутствовали при ситуации х. Ладно если б в этой теме был тот сосед, услышали вторую сторону. А так, берем исходник и с ним работаем, как то так.
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляАнтигейша
+на проезжей части,где идут строительные работы
Люблю Украину• 16 августа 2016
Ответ дляtolyu
Що ви махаєие тим пальцем,якщо тему уважно не читали?
Вы научитесь отвечать на вопросы
Яйцеголовая• 16 августа 2016
Ответ дляКупипупсичек
текст просто не читаємий... справа не в мові однозначно