02 июля 2013

Підкажіть що робити? 8 років я не їздила до родичів.

8 років я не їздила до родичів(батько-не спілкуемось,бабуся-по телефону і тітка).
Поїздка для мене дуже важка(3 дітей,батько з важким характером-самітник,в бабулі немае ніяких умов-навіть вода з піском).
Діти,харчування,проживання-все на мені.Бабулі 90 років.
Чоловік не дуже хоче їхати...
Як ви думаете-варто забити болт на поїздку?
Сеточка 02 июля 2013
а чего вдруг собрались ехать? :))))))) у вас судя по всему в принципе нет причин ехать. категорически нет :))
Крошка Енот 02 июля 2013
Тю. Нашли у кого и где спросить. Спросите у себя.
автор Иванка Бур 02 июля 2013
Ответ дляСеточка
а чего вдруг собрались ехать? :))))))) у вас судя по всему в принципе нет причин ехать. категорически нет :))
Бабулі 90 років.Можливо це остання зустріч-хоче бачити внуків.
Подтяжка 02 июля 2013
Ответ дляИванка Бур
Бабулі 90 років.Можливо це остання зустріч-хоче бачити внуків.
Бабулю жалко, но я бы поехала на 1-2 дня, не больше (в такие условия).
Аноним Секретарь 02 июля 2013
если у вас перед ними простите долг совести, (я не знаю вашей жизни и что и как у вас там произошло)съездить нужно,если нет, то нет. С таким успехом вы можете оставить детей на мужа и свекровь или вашу маму,а сами смотайтесь на 1-3 дня и домой.,если есть возможность, а так,вы там без условий и с 3 детками + бабулей и букой папой, можете и через 3-5 часов очень захотеть домой.
*Latika* 02 июля 2013
На 2 дня максимум. И в конце 2го дня уехать
автор Иванка Бур 02 июля 2013
Напевне дійсно не варто їхати всім.
Звонила батькові-сказав ночувати будем в одній кімнаті(там диван і розкладушка на 6 чоловік)-при тому ще й почав читати мені лекції.
Бабуля просто хоче уваги-десь їй просто скучно(а мені гори треба перевернути-чоловік же їде відпичивати).
Напевне поїду сама-дійсно немае умов.