Айболитная• 03 сентября 2016
Потрібно накрити стіл на хрестини,як вийти з ситуації?
Історія ось яка,Коли я хрестила сина старшого 6 років назад,ми замовили наперед столик в кафе,там нас вже чекали всі страви накриті,тобто як на д.народження замовлення наперед.На той час курс був менший,ціни простіші,ми з церкви поїхали всі гоститись.Сім"я моя з 12 чоловік,що тоді і тепер.
Зараз трошки змінилась ситуація,пішла не та полоса.Я маю ось вже народити доцю,зразу хочу похрестити.Замовити столик в кафе не потягну.Вдома з жахом думаю як їх розсадити,а приготувати? хто це допоможе? а посуду помити? В кафе зараз гривень 500 з чоловіка.Це тільки моя родина ,мама і тато,брати рідні з жінками і дітками і одна пара кумів.Я не зможу сама це все зробити.Допомогти немає кому,мама з бабусею 88 років(доглядає).Всі працюють.Приїде родина у церкву,ну а далі я ж не розжену всіх,хочу запросити відсвяткувати.З малим було все гарно,кафе,музика.А тут всьо,баста.
До чого я веду це все!!!!
Порадьте, а якщо я замовлю всю кулінарію в Новусі чи Сільпо чи Велика Кишеня? місто Київ Позняки,
Єдине що я боюсь,я не довіряю їх стравам(отруєння,миші,таргани,грязні руки).А жінки яка б смачного приготувала немає))) за гроші звісно.
До чого я веду це все!!!!
Меряю от единицы• 04 сентября 2016
Ответ дляЮпитерная
вы странная,кризис автора просто мед,по сравнению с моим кризисом, и читать\считать умею
у всех восприятие кризиса разное, видимо
Юпитерная• 04 сентября 2016
Ответ дляМеряю от единицы
тут и не поспоришь
но мне это обошлось примерно в 1500-2000 на все,не думаю,что кафе с 500\чел дешевле
Меряю от единицы• 04 сентября 2016
Ответ дляЮпитерная
тут и не поспоришь
Когда тяжелое финансовое положение, даже 1500 много для семьи. И еще зависит, сколько приглашенных, у автора, как минимум, человек 12. Не думаю,что она уложится в 1500
Помогалочка• 04 сентября 2016
Ответ дляЮпитерная
тут и не поспоришь
хм, если учесть, что аренда, как Вы сами писали, 500грн, и повар 500 грн, уже 1000 ушла. на оставшиеся 500 грн на 12 человек повар разве что чайку заварит да с галетным печеньем подаст на стол
Юпитерная• 05 сентября 2016
Ответ дляПомогалочка
хм,лично у меня ушло 300(аренда)+200,остальное на меню))) но я вас не заставлю думать,что это возможно,поэтому забудьте!
Кина_не_будет• 05 сентября 2016
Автор. Я вас понимаю.самие близкие прийдут разделить с вами радость. Вот и угостите их по семейному. Просто много не готовьте.и толтко бистрие блюда. Мясо; картошка. Салат по сезону. Нарезка мясная и овощная.торт. и все. я готовила дома.ночью перед крестинами.все нарезала под пленку и в холодильник.приехали с крестин кума с холодильника все на стол виложила и готово.картошку сварила.мясо запекла утром перед виходом. сделайте просто семейний обед.все поймут.Легких родов!
Айболитная
• 06 сентября 2016
Дівчатка не знаю як закрити тему,але я вже все вирішила,просто більше панікувала,вже наморозила і голубці і пельмені і вареники,а там 2 салати зроблю,нарізка,смачний сир,бутери чи лаваш з черв.рибки,фрукти торт,і моя суперова консервація....
Дякую всім!!!!
Ответ дляАйболитная
Дякую всім!!!!
Рада за вас, что все решилось! Желаю вам легких родов! Пусть все будет хорошо!!! :)