Маємо не дуже маленьку родину і хотілося би трішки розгрузити себе від постійного готування їжі. Задумка така: знайти людину, якій довіряєш приготування, думаю, домашніх напівфабрикатів, щоб наморозити, і наприклад кілька разів у місяць її запрошувати.
Але я зовсім не орієнтуюся скільки пропонувати людині за таку роботу? Зрозуміло що оплата за день. Читала тут по форумах, що у багатьох є вже такі повари. Будь ласка, поділіться скільки і за що Ви платите? Бо завтра зустріч уже а я зовсім не знаю що говорити...
kabasik 11• 20 сентября 2016
Добрый день. Зависит от ваших требований , кол-ва приготовленных полуфабрикатов. Какая степень сложности приготовления блюд.город?. 500-600 гривен за приход думаю нормально в среднем
exlarmonda• 20 сентября 2016
Ответ дляАссоль2
Я бы за 400 грн пошла б на такую работу.
я бы заплатила 400 за большой запас приготовленной еды) а какой объем еды оцениваете в 400 грн? И что готовите: пельмени, вареники, котлеты, блины, голубцы?