Мексиканочка• 09 июля 2013

Дівчатка, поділіться рецептом, як приготувати чечевіцу на гарнір

Бабка-ежика• 09 июля 2013
https://sovet.kidstaff.com.ua/search.html?search=%...

Martaa• 09 июля 2013
яка у вас? в мене був досвід приготування чорної і померачевої. Чорна варилася хвилин 15, в кінці варки була розсипчата, зернята цілі. Померанчова розварилася хвилин за 10, як мені потім пояснили, її дуже зручно добавляти в супи, вона дуже швидко готується :)
Варіть як звичайну кашу, тобто залийте водой, 1:2, доведіть до кипіння, вогонь можна зменшити, додати за смаком сіль, накрити кришкою. :)
Anicha• 09 июля 2013
Закипела вода, посолила, кинула чечевицу. Сварила, слила воду, добавила немного слив. масла и все) В общем, варю, как макароны)

Можно лук пассеровать или лук+морковь и смешать потом с отваренной чечевицей.
Можно грибочком поджаренных, меленько нарезанных.

Недавно делала:
Кубиками кабачок, на крупной терке морковь. Протушила в мульте минут 20, добавила томат.пасту+специи, протушила минут 7 и добавила отваренную чечевицу.