Підкажіть надійних постачальників декоративної косметики, для продажу)
Привіт!
Хто може поділитись номерами телефонів, ссилками на надійних постачальників декоративної косметики Paese, Catrice, Makeup Revolution, Loreal, Maybelline, nyx, помад Golden Rose,Aden?
Потрібно для оптової закупівлі і продажу.
Буду дуже вдячна!!
Привіт!
Буду дуже вдячна!!
Ответ дляSea_Lover
Могу помочь только с Анастасия бевелри хилз, мак и бобби браун, но только на опт(
дякую!
АБХ - це круто,але боюсь, не реалізую!
Ответ дляkathe85
Ко мне приходите за Никсом
дякую. де можна глянути асортимент?
Ответ дляkathe85
в розничном каталоге
а оптові ціни де можна глянути?