Мафиозная• 27 октября 2016
Дублюю тему. Бухгалтера, допоможіть, будь ласка
Є маленьке ТОВ з НДС займається купи-продай габаритного товару. Один працівник він же і директор. За місяць з ТОВки було 4 прості продажі, кожна продажа з оборотом на 50 000 грн. ТОВка працює майже собі в ноль, без офісного приміщення звісно. Яка нормальна ціна за бухгалтерські послуги в такий місяць коли було 4 продажі, на Вашу думку?
І підскажіть надійні фірми бухгалтерських послуг з адекватними цінами. Дякую!!!!
Ось розшифровка послуг за місяць (Ведення бухгалтерського обліку Обробка та реєстрація даних (4 операції)
Підготовка пакету звітності
Обслуговування клієнт-банку (14 операцій)
Розрахунок заробітної плати Розрахунок соціальних
нарахувань на фонд заробітної плати та ПДФО (1 працівник за жовтень 2016 року)
Підготовка пакету звітності