Чучело сосны• 27 октября 2016
Сделайте загран паспорт к октября!
Привіт. Хто планував зробити закордон паспорт - зробіть це зараз . Зверніться протягом двох наступних днів у міграційну службу. Там закорд паспорт чіпований нетерміновий зараз коштує приблизно 400грн. З 1 листопада ціна значно зросте , точно ціни ніхто не знає, можливо навіть буде привязаний до мінімальної ЗП.
1. Оформити може громадянин Укр. у будь-якому відділенні, незалежно від місця реєстрації (прописки). Потрібен паспорт громадянина + ідентиф код ( якщо заміна + закордон старий паспорт).
2. Дітям від народження теж потрібен закорд паспорт. Його оформлюють у присутності двох батьків, які повинні мати свої паспорти і ідентифік коди + обовязково свідоцтво про народження дитини+ сама дитина). Теж приблизно 400грн.
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляНовопоштинская
когда ко мне на прием придут, тоже чуть не обязательное проплатят, 100% у нас город маленький
. Ви не зліться, Ви оплатили консульт-інформ послуги, які вам надав працівник ДП Документ. Він чесно виконав свою роботу, яку ви оплатили. А хто їх придумав біля нас, питання не до нас..)
очки_ннадо• 27 октября 2016
а на сколько подорожает? У нас завтра не приемный день ((( Эх, где вы были недельку назад
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляочки_ннадо
Відділення працюють і в суботу, в першій пол дня з клієнтами, уточніть.
Пищалка• 27 октября 2016
Ответ дляЧучело сосны
с каими документами идти?
Новопоштинская• 27 октября 2016
Ответ дляЧучело сосны
меня как минимум должны были проинформировать об этом, а я бы уже решила пользоваться мне этими услугами или нет. Ведь есть те, кто платил 400, верно, т.е. это возможно?
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляочки_ннадо
. І да, неприйомні дні відмінили кілька міс тому, можливо не скрізь, але в знайомих колег точно. Уточняйте
Кукуша• 27 октября 2016
Мы детские делаем за 950 срочные,и взрослый 1500 10 раб. дней,через тур.агенство
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляНовопоштинская
. Це ціна установлена на вищому рівні , і зафіксована в ряді док.
Ответ дляЧучело сосны
. У Вас видача з порушенням, особу потрібно фотографувати на місці, а от фотограцій не потрібно. При відсутності особи, якщо це не можливо (наприклад по стану здоровя (лежачі, або в лікарні), тощо), працівники повинні виїзжати до них самі і фотг-ти.
во вторник делали ЗП - детей лично приводить не нужно было, точно как девушка выше писала - 1 фото большое 10*15 и 1 маленькое- на анкетку... с большого фото отсканировали через сканер для ЗП - вот и все)
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляКукуша
. Дитячий чи дорослий (різниці немає) срочний!, десь 500грн і 7 робочих днів.
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляmango12
. Відділеня працюють чи по запису, чи ні; чи мають неприйомний день чи ні; чи вимагають присутність дитини чи ні.... Країна велика, і всі мають якісь нюанси.... Не спорю, у нас особисто всі являються. І мені здається простівше дитину сфотографувати у МС безкоштовно, чим так само її взяти, і поїхати до фотографа і там свої гроші платити.
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Хочете посміятись, сама в суботу разом з чол будемо робити ноові паспорти Тільки. Сапожник без сапог.
очки_ннадо• 27 октября 2016
только что позвонила в наше отделение МС, по поводу цены с 1.11 у них информации нет, странно... Это не разглашается?
Чучело сосны
• 27 октября 2016
Ответ дляочки_ннадо
Так ціни точної немає!. все на рівні розмов, але те що вона поміняється в найближчий час сумнівів немає.
Борода• 27 октября 2016
Ответ дляallochka
Делала три недели назад малому 5 мес,нужно паспорта род,код и свидет о рождение и фото ребенка 2 шт и одна большая 10*15,ребенок не нужен!!!!!!!!заплатила 420 гр,делают месяц,запись через сайт
Вы из Киева? Если да то киньте ссылочку плиз
очки_ннадо• 27 октября 2016
Ответ дляЧучело сосны
Спасибо! Попробую попасть в понедельник, может успею.