Молчавочка• 09 ноября 2016

Кто-то лечил гормональные расстройства у Зубицкой?

Подскажите, может кто-то имел опыт лечения гормональных расстройств у Натальи Зубицкой ("Зелена аптека", а сейчас новое название "Цілюща краплина"), какой был результат!? Стоит ли начинать если есть гормональные проблемы в незначительной степени (так не хочется пить гормоны)?
Меня не звали• 09 ноября 2016
Є ж цілком офіційні гомеопатичні препарати, наприклад, німецького виробництва, які впливають на вироблення конкретних гормонів. У Зубицької вам запропонують краплі загального оздоровлювального впливу на жінку, які вони пропонують абсолютно всім жінкам і розкажуть, як гарно вони впливають на жіноче здоров’я. Цілком можливо, що ввімкнеться ефект плацебо і Вам навіть стане краще. А загалом - то все демагогія, дорослий організм дуже складно скорегувати гомеопатією. Проходили.

Лиса Патрикевна• 09 ноября 2016
Я лікувалась різними травками, зарядженими крапельками від гормонального збою. Результат - позаматкова вагітність, кіста яєчника й екстренна операція. Після пройшла нормальне гормональне лікування й слава Богу змогла ще й народити двох дітей й залишитись здоровою жінкою! Як сказав мені хірург - при реальних гормональних проблемах травки й капельки безсилі. Більш так своїм здоров´ям не ризикую...
Єдина Країна• 09 ноября 2016
У меня хронический тиреоидит, гормоны превышали норму в три раза. После применения препаратов Натальи Земной все анализы в норме. Контролирую уже несколько лет, все ок по анализам.
автор Молчавочка • 09 ноября 2016
Ответ дляМеня не звали
Підкажіть, будь-ласка, назву німецького виробника. Що Вам вдалось вилікувати, якщо не секрет?
автор Молчавочка • 09 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Ух ты, ничего себе
Спасибо что поделились
Єдина Країна• 09 ноября 2016
Выздоравливайте!
автор Молчавочка • 09 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Выздоравливайте!
Спасибо!
И Вам здоровья