Увага! Пропала дівчинка 11.11.2016 Мунтян Каріна 14 років. Сім´я віруюча. Дитину шукала поліція всю ніч, поки без результату. Дуже просили розповсюдити інформацію. Якщо Хтось бачив чи щось знає про дівчину то повідомте по номеру 0970769036, і по можливості розповсюдити по іншим групам. ( інформація достовірна)
На данный момент нічого про дівчинку невідомо, й досі всім селом і міліцією шукають дівчинку.
Зрачку 11.11 дівчинка пішла в школу, але в школі її небуло (школа недалеко +-1км)
Ответ дляПерсонаж Аноним
’Сім´я віруюча! - какое значение это здесь имеет?
Ніяке, це мені так прислали повідомлення і я так далі передала.
Ответ дляirina12345
Чтобы была жива и здорова.
А телефона не было у девочки?
Був, але зранку вдома залишила чи забула
Ответ дляОнанимный пользыватель
так відписались що знайшли!Дівчинка жива,здорова
Це не є правда!!!
Танцепесенная• 12 ноября 2016
Ответ дляПерсонаж Аноним
И я не поняла. Лучше бы больше информации о девочке дали
Онанимный пользыватель• 12 ноября 2016
Ответ дляJONA
В группі вк, бачу теж цей скрін що знайшли. Але я наприклад нічого ніде не бачила і не чула вчора що пропала.
ні де в новинах не пише