Фокус-Покус• 01 декабря 2016
Хто знає англійську мову допоможіть...
Добрий день, дівчата хто знає англійську допоможіть скласти 10 речень куди я подорожую з батьками. Я вивчала німецьку, проте ми склали за допомогою інтернету про село і бабусю, не так, склали про подорож до музею знову не так. На завтра нам останній шанс, мала вже плаче, що робити сама незнаю, як правильно. Буду вдячна хто допоможе, може про море чи ще про щось написати я вже незнаю. Каже вчитель все, що з гугла все не правильно. Дякую
ВсеЧетко• 01 декабря 2016
Ответ дляЦветок Мира
20 грн на тел и напишу
Выручите человека просто так, пожалуйста...
melani_mum• 01 декабря 2016
Ви 2 теми створили??? Я ж одразу написала, що допоможу)))
Давайте хоч інформацію, яку писати. Куди їздили, з ким, що робили, куди мрієте поїхати ще.
Хочу в БАНю• 01 декабря 2016
Ответ дляЦветок Мира
20 грн на тел и напишу
За совет здесь тоже деньги берете?
Цветок Мира• 01 декабря 2016
Ответ дляХочу в БАНю
За совет здесь тоже деньги берете?
Это работа которую вы не можете сделать? И платить тоже?)))
Хочу в БАНю• 01 декабря 2016
Ответ дляЦветок Мира
Прошу не я) Но думаю не обеднеете если человеку раз поможете
Фокус-Покус
• 01 декабря 2016
Ответ дляmelani_mum
Спасиьі вам написала в першій, якщо потрібно я вам можу запоатити просто нещнаю, що сталося, до цього часу аисала сама все ьуло нормально, після першого ращу коли написала про село і бабусю не так попросила мене, а я в переклалач рдразу, бо незнаб англійську написали про музей і знову не так. Спасибі вам велике. Хай вас ьереже Бог і дарує здоровя вам і вашій родині, це від усього серця.