Трахтибидох• 27 декабря 2016
Порошенко узаконив нові податки для ФОПів.Уже точно и неопровержимо!
6 грудня парламент ухвалив, а 27 грудня президент підписав зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців.
Відповідно до нових норм, вже з 1 січня всі так звані ФОПи будуть змушені щомісяця платити єдиний соціальний внесок понад 704 гривні, навіть якщо не мають жодного прибутку. ...
Ошеламиссимо• 27 декабря 2016
Ответ длямуха в кедах
предлагаю пойти ва-банк и создать петицию президинту)))))))))))))))0
давайте!
холециститная• 27 декабря 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Наскільки я знаю, для ФОП субсидію не дають, вважають, що вони бешені бабки загрібають.
Хоча можу помилятися. Особливо цією темою не цікавилася, сама не отримую нічого такого.
хм..мне дали субсидию 2группа
Хомяк с пастой• 27 декабря 2016
Ответ дляБутербродница
Скажите , вдруг знаете, а к госрегистратору нужно только в той области , где зарегино чп ? или можно по Украине в любом месте?
к госрегистратору только там, где вы регистрировались. Можете вы или др. человек (по нотар.доверенности). Бесплатно (Форма 12). К нотариусу - любому (независимо от места проживания, пребывания). Где вам удобно. Но это платно будет.
Не прохожу мимо• 27 декабря 2016
Ответ дляБутербродница
Любавишна• 27 декабря 2016
Ответ дляПуки-куки
Не понимаю, чего причитаете. Вчера пошла и закрылась. Две недели назад очередей не было вовсе. Я закрыла за 100 грн, официально через кассу. За 10 минут, не хотела в очереди стоять. При горисполкома есть центры надання послуг или коммунальные предприятия с правом регистрации. Узнайте. Есть конечно же ушлые товариСчи, которые по 400 грн заломили за закрытие.
Я ничего не платила,заяву накатала в горисполкоме,отдала в налоговую-и все,сказали ждать вестей.
Аноним Анонимыч• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
А є хтось, кому не все рівно, чи ви пхаєте чиновникам під ніс пустишки ФОП, чи прохаєте у собеса матеріальну допомогу?
Якщо немає попиту на діяльність і звіти реальні нулівки - значить підприємець не в своїй ніші, як мінімум. так само як і той чиновник, який отримує з/п з держбюджету, але нічим не може зарадити населенню.
але в тому, що підприємець неуспішний, винний не чиновник.
Ви ніколи не були зареєстровані підприємцем?
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2016
Ответ дляразмахер
на советчице тоже некоторые истерят: не ныть-не ныть!
миссАрфография• 27 декабря 2016
Ответ дляАноним Анонимыч
я вас умоляю. Ви на цій підставі хочете мені довести, що я менш толкова і діяльна людина, ніж будь-хто перший-ліпший, хто ініціював навколо своєї персони паперову тяганину з реєстрацією ФОП? Я вам все рівно не повірю. У кожного своє життя, свої можливості, свої проблеми й випробування.
у мене зароблене мною ніколи не перевищувало чи то 100, чи то 150 доларів на місяць максимум, і то були одиничні випадки. і я досі якось існую (і не надто й скаржуся). кому я треба як ФОП? для довідки: 100 доларів це більше, ніж 1-2 тис. Нащо такий ФОП, я не розумію. Але якщо комусь треба - це його справи.
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Саме так.
Зараз Вам скажуть, навіщо Вам такий недолугий бізнес?
скажут: надо больше работать!
Яйцеголовая• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
Мда...
І ця людина просторікує про те, що підприємець не в своїй ніші на основі нульових звітів.
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
є податкова пільга.
яка у 2016 на загальних підставах (для просто громадян) складала 50% прожиткового мінімуму. з неї податки не нараховуються (не знаю там уже, чи всі, чи частина).
для одиноких матерів, батьків двох і більше дітей податкова пільга це прожитковий мінімум, помножений на кілька разів!
можливо, має смисл індивідуально продумати схему оподаткування саме своїх доходів.
можливо, навіть вигідніше в цих умовах що-небудь показати, навіть якщо утримують, скажімо, батьки. просто подумати, яку саме суму. ну це так, на крайняк, як тимчасовий вихід...
тому що оці ахання і охання з приводу саме от нулівок ФОП - вони ні про що...
якщо справді ніде взяти гроші - логічно звернутися в соцзабезпечення.
Налоговая льгота в 2017 году действует только при доходе в 2240 грн. Причем скорее всего грязном доходе, как обычно
Яйцеголовая• 27 декабря 2016
Ответ дляСКИБИДЫШь
скажут: надо больше работать!
Не скігліте, а беріть лопати в руки!
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2016
Ответ длямуха в кедах
вы со своим негативом уже достали! все будет плохо, так вам лучше???
Не с негативом а с реальностью. Или если я буду писать, что завтра все законы отменят, налоги отменят, штрафы отменят вам с 1 января лучше будет?
Вы видать из тех, кто пояса туже затягивает мечтая о светлом будущем когда то?
Ошеламиссимо• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
А кого цікавить що заробіток 1-2 тис і що непотрібний такий фоп. Маєш ці дві тисячі - значить маєш платити.
МастерЮля• 27 декабря 2016
Ответ дляНашли в капусте
обидно просто, ну почему у нас такой терплячий народ???? кошмар,уже шкуру содрали, одни кости торчат и все равно все молчат(((( наверное даже при СССР жили более радужно
Тоже думаю, где же майдан?
Любавишна• 27 декабря 2016
Ответ дляПлету интриги
у нас тоже сократили и что? это информация более чем достоверная и я уверенна, что так оно будет! неужели не найдут одного представителя ))
Ну,не знаю.У нас там реально 3 обозленные на жизнь тетки и охранник. А про эти группы инициативные слыхала тоже.(
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Теперь и для тех, у кого земля есть субсидию ох как проблематично будет получить. Про паи вообще молчу. Через год бесплатно люди отдадут землю(((
миссАрфография• 27 декабря 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Мда...
Дуже багато шансів мене присоромити в людини, яка прагне будь-що припахати чиновників з приводу щомісячного дохіду, меншого за офіційний поточний прожитковий мінімум... смисл таке декларувати, якщо не звертатися при цьому в собес? який тоді стосунок має така людина до існуючої держави, який, - незважаючи на всі свої старання засвітитися на папері?
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2016
Ответ дляЯйцеголовая
Податкова пільга не відноситься до підприємницької діяльності.
А остання фраза мене взагалі вбила... Ви це серйозно??? Якщо людина нічого не потребує від держави, крім залишити її в спокої, то це неправильно, а правильно звертатися в соцзабезпечення та тягнути з держави гроші, щоб мати змогу заплатити податки тій же державі???
кругооборот бюджетных поступлений в природе
Аноним Анонимыч• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
Зареєстрований підприємець
Загальна система
сплачує державі ЄСВ один раз на квартал (два місяці за квартал показує у звіті 0)бо інакше не вижити
тепер змушений закриватись і державі нічого сплачувати не буде
Нема шо рівняти до прикладу салон-краси у Києві і перукарню у районному центрі. Є такі підприємці, які реально заробляють 2-3 тисячі в місяць, орендуючи маленький куточок у магазині. І Їм заробіток і державі податки сплачували. Ви дійсно цього не розумієте?
Загальна система
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2016
Ответ дляЗаместитель автора
У вас оборот 1970 и вы открыли фоп?
а сейчас покупательная способность такая высокая?
МАМА НИКИТКИ-2• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
Честно? Мои 3 высших не дали возможность понять вашу глубокую мысль
Яйцеголовая• 27 декабря 2016
Ответ длямиссАрфография
Я не хочу припахати чиновників, я хочу нормальні умови для старту бізнесу. А не так, що як тільки відкрився, зразу виклади 1344 грн, і нікого не цікавить твій дохід.
А якщо чиновникам так хочеться бачити нульовки, то хто їм винен, що такі закони встановили? Хай зроблять закони з мінімумом бюрократії та паперів та адекватними умовами, і ніхто тих чиновників напружувати не буде.
І взагалі, от чесно, Ви перша, хто запереживав раптом за чиновників. Зізнайтеся, Ви одна з них?
Дуже схоже, бо й мислення у Вас типово чиновницьке. Йдіть в собес, і все. Дурдом...
миссАрфография• 27 декабря 2016
Ответ дляАноним Анонимыч
Зареєстрований підприємець
Загальна система
В чім логіка оцього тексту?
Що сумного в тому, що підприємці з пункта 2. нічого не сплачуватимуть державі?
Якщо вони не заробляють навіть прожитковий мінімум!
Заместитель автора• 27 декабря 2016
Ответ дляСКИБИДЫШь
не знаю, каая, но у меня в этом месяце оборот больше 100000
Яйцеголовая• 27 декабря 2016
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ага, з витягуванням наближеними до корита особами свого проценту в кишеньки на кожному прокручуванні.
Ошеламиссимо• 27 декабря 2016
Ответ дляЗаместитель автора
якщо не секрет, чим займаєтеся?
миссАрфография• 27 декабря 2016
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мені це нецікаво. І мене це не дивує, бо діалог вівся не з Вами.
СКИБИДЫШь• 27 декабря 2016
Ответ дляЗаместитель автора
в принципе есть обороты и побольше