Для драки• 31 декабря 2016
Користувачі інтертелеком підкажіть будь-ласка...
в мене інтернет від інтертелеком, рахунок поповнюю на початку місяця але потрібно щоб в новорічну річ був інтернет то можна скинути на рахунок гроші попередньо чи обовязково таки на початку місяця? неможу в інтертелеком дозвонитись((
Для драки
• 31 декабря 2016
Ответ дляИдууу--уууу блин
можно заранее у меня раньше тоже от интертелекома был
і воно просто автоматично нарахує на завтра МБ так?
бо переживаю щоб система підключила інтернет на завтра щоб непролетіти і знову завтра неплатити)
Идууу--уууу блин• 31 декабря 2016
Ответ дляАннуитет
ну да я вообще следила чтоб там сегда денег хватало
Для драки
• 31 декабря 2016
Ответ дляИдууу--уууу блин

дякую
Для драки
• 31 декабря 2016
Ответ дляNadik21
я сейчас пополню. деньги за 15 мин доходят к ним
а вони мені як я підключала пояснювали щоб напочатку місяця кидати тому і запитуюсь)
Идууу--уууу блин• 31 декабря 2016
Ответ дляАннуитет

дякую
нема за що) я уже 1,5 года как от него отказалась - одна выкачка денег была и плохая скорость+ лимит у меня был 1 гиг в день. сидела на нем т.к живу в частном секторе наконец и до нас проводной дотащили
Для драки
• 31 декабря 2016
Ответ дляNadik21
можно и на год вперед) они сумму автоматически списывают со счета в 00 часов.

спасібос