Xвостокрутелка• 03 января 2017

Ципрофарм в ніс

Дівчата нам назначив лор ципрофарм в ніс, по 2 кр в кожну ніздрю 3 рази в день. Нам 4 роки, але то краплі очні, то нормально? В нас залишивсЯ насморк після орві, десь там в горлі чуть є, біло прозора сказав лікар, уже десь 2 тижні, сказав що треба повбивати мікроби, виписав на 5 днів. Хтось капав діткам їх в ніс? Помогло?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 03 января 2017
так

lyuba2303• 03 января 2017
Можно капать-помагает))
автор Xвостокрутелка • 03 января 2017
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
так
Ви карали? Помогло? Насторожує те, що в нас не зелені соплі, і чи довго капали?
Асталависта бэйби• 03 января 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Да,помогает,это антибиотик,карать только 5 дней.
автор Xвостокрутелка • 03 января 2017
Ответ дляАсталависта бэйби
ну нам і на 5 днів виписали
morexodka• 03 января 2017
Нам лор выписывала ципрофарм при отите, капали в ушко и носик. Нам помогло.
.
valleriya14• 03 января 2017
нам лор тоже назначал в нос капать при зеленых соплях, норм...

ГейСюда• 03 января 2017
Мы тоже капали при затяжном насморке ( были зеленые сопли) - помогло.
автор Xвостокрутелка • 03 января 2017
Ответ дляГейСюда
дякую. Будем капати, але блін соплі не зелені
Ананомчикус• 03 января 2017
Нас, мы, нам.... ну не годик уже ребенку...

А капли хорошие, капайте