Усатая полосатая• 13 января 2017

Просто поговорити

Писати буду багато. Я разом із чоловіком та сином після нового року відправились в гори на лижі. Ми перший раз і вийшло так, що синові взяли інструктора а чоловік сам вчився. За всі 6 днів мені чоловік жодного разу не запропонував спробувати(я на данний момент не працюю і не маю коштів)Я з 12 ранку до 18.00 стояла біля підйомника,іноді заходила в сусіднє кафе погрітися. І відразу з цього відпочинку ми приїхали до санаторію. Коли утром збиралися йти снідати то чоловік говорив по телефону зі своєю мамою а я нормальним голосом йому каду:Взувайся та пашлі. Він мені фиркнув,що він говоре.
Я навіть і подумати не могла,що коли ми сядем їсти він мені скаже:"поки я тебе кормлю ти будиш мовчати а відкривати свій рот будиш, коли я скажу" Я поставила прибори,відповіла,що такого не чекала і що він скатіна і пішла. Зараз закінчується третій день:я ні разу не їла(лише пару цукерок що були) і мені навіть ні хто не пропонує. Я лижу в номері а він із сином ходять на процедури,чоловік робе чистку обличчя,масажі спини і обличчя,сьогодні їздили на форель. А я лижу голодна і в шоці. Зробила висновок:розраховувати лише на себе,хто не робе той не їсть. Отак
дамаБезСобачки• 13 января 2017
Жах. Автор- в школу,потом срочно ищите работу. Если с голоду не помрете,пока грамоте обучитесь

Папобус• 13 января 2017
Ну..такое отношение к вам низачто? С пустого места?
ZaRaZa• 13 января 2017
Ужас. Какая скотина! Ненавижу мужиков!
Курочка-наседка• 13 января 2017
Шо ж ви ото все лижите? снiг чи шо? Не треба його лизати
Первая леди колхоза• 13 января 2017
Вывод верный - на работу вам надо,мужа-на х...р
ZaRaZa• 13 января 2017
Ответ дляПервая леди колхоза
+10000000
ПриснитсяЖЕ• 13 января 2017
А я писала...на днях писала- на ра бо ту!!!!!
Всем, кто зависим от мужиков!!!!
Роза завяла• 13 января 2017
Дайте эту тему ему почитать. Он урод
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляКурочка-наседка
Да помилилась,зробила помилки. Але вас лише це вразило?Дякую,що носом тикаєте на помилки

автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую за пораду. Спробую виправитись
Сиреневенькая• 13 января 2017
Правильно каже-шуруйте на роботу!
Хватить його обходити.
Myse4ka• 13 января 2017
Учите грамматику, ищите работу. Мужа вон. И идите покушайте даже через гордость. Не убивайте свое здоровье.
Роза завяла• 13 января 2017
Хотите скину пару гривен, пусть усрется откуда взяли еду
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляПапобус
Якщо правда сама дивуюся. Все здається,що скаже :’так вибачь не хотів образити та ін.’Але ні
Роза завяла• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Блин, никогда на такое надейтесь((( даже самый хороший мужик не признает свою вину. Это началр конца
Синди Кроуфорд• 13 января 2017
А сыну сколько? Почему он о вас не заботится?
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляСиреневенькая
Правильно каже-шуруйте на роботу!
Хватить його обходити.
Так я лише чотири місяці як не працюю. Завжди працювали(крім відпустки по догляду за дитиною)
ZaRaZa• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Скотина просто нет слов! Идите и все равно покушайте.
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляСинди Кроуфорд
5 рочків

Там-тарарам• 13 января 2017
Так и не поняла, а чего Вы не едите?
Myse4ka• 13 января 2017
Ответ дляРоза завяла
плюсуюсь
Роза завяла• 13 января 2017
Ответ дляТам-тарарам
Так и не поняла, а чего Вы не едите?
Денег нет
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляРоза завяла
Ні-ні,дякую. Я так не можу. Я не пропаду. Та чесно кажучи і їсти не хочу
Роза завяла• 13 января 2017
Ответ дляУсатая полосатая
Деньги есть? Карточка с собой? Не забрал?
an na• 13 января 2017
Автор как выдерживаете голодовку?почувствовал себя орлом ваш перец
Залетная Я тут• 13 января 2017
Ну домашняя работа денег стоит. В принципе как и секс. А мужики думают что женились - и фсе бесплатно и жена еще работать должна
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляТам-тарарам
Так и не поняла, а чего Вы не едите?
Чоловік заплатив за курорт і тикнув мене носом,що я повинна рот відкривати, коли він дозволить бо я ж не працюю. Тому і не ходжу їсти,в мене є гордість.
ea• 13 января 2017
Как вы раньше с ним жили? Что ничего подобного не было? А есть надо по-любому. Гордость свою пока ........, а потом, когда вернетесь, подумаете нужен ли вам такой человек рядом.
В каждой бочке...• 13 января 2017
А до этого был заботливым и любящим мужем и всем обеспечивал?
автор Усатая полосатая • 13 января 2017
Ответ дляРоза завяла
Карточка є,грн.нема там. Але питання не в грошах а в відношинні,я думала,що ми сім´я і завжди можна надіятися на підтримку