Надежда наш компас• 26 января 2017

налог на недвижимость.кому пришел,зайдите в темку!

девочки.кому пришел на налог и где его платить,в налоговой или в обычном банке? я частное лицо,квадратов мало,налог пришел большой) в каждом городе говорят свои налоги ценовые.Если не заплатишь в течение 2 месяцев,пеня в 100% размере,это правда или нет?
Еше не очень понятно,он 1 раз в гоод приходит?
Запароленое одеяло• 26 января 2017
В банке
Раз в год
Такой пеня не может быть по определению, может штрафы, но это выясняйте самостоятельно
автор Надежда наш компас • 26 января 2017
Ответ дляЗапароленое одеяло
В банке
Раз в год
написано у меня срок оплаты 2 месяца а если просрочка..в 2 кратном размере оплачивать...
младокошкина• 26 января 2017
сколько метров и какая сумма налог?
КАПСЛОЧНИЦА• 26 января 2017
может развод какой? что за реквизиты?
ОйЙой• 26 января 2017
Мне летом приходило,оплатила через приват-24
Уси-пуськи• 26 января 2017
буквально вчера решала задачу по налогу на недвижимость))

про пеню не скажу

Згідно пункту 266.5.1. Податкового кодексу України Ставки податку для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.
Розмір мінімальної заробітної плати на 2017 рік затверджений ст. 8 Закону України ’Про Державний бюджет України на 2017 рік’ від 21.12.2016 р. N 1801-VIII становить 3200грн
Пунктом 266.4.1. Податкового кодексу України, передбачені пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а саме:
База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:
а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;
Уси-пуськи• 26 января 2017
Розмір мінімальної заробітної плати на 01.01 2016 р. затверджений Законом України від 24.12.2015 р. №928 VIII ’Про Державний бюджет України на 2016 рік’ становить 1378 грн