ir.zhuck• 27 февраля 2017

Подвійні стандарти (піст +, але вегетаріанство - ) !?

І я і моя сім´я веетаріанці (тихі і спокіні), нікому не навязую і дехто тільки через 2-3 роки спілкування зі мною взнає про такі нюанси.
Але про негативне відношення до вегетаріанців знаю багато і багато таких передач бачу, а ось сьогодні потрапила на сюжет в новинах про 48 денний піст, який повинен бути не просто вегетаріанським (коли є молочка), а веанським (тільки рослинні продукти), і як все добре росписується і медиками також! Що все це дає бонус і покращення і для печінки і для мозку (при розумному підході, коли є горіхі, бобові і риби в раціоні). Більше того нейрофізіолог напряму говорить, що для покращення функціонування мозку краще все життя мати таке харчування 2 тижня в місяць.
Тобто коли говорять про піст, то це можна і потрібно, а коли б говорили про вегетаріанство, то це погано і люди хто такими є - майже імбіцили.

ось посилання на цей відео сюжет від ТСН.

подумайте будь ласка перед своїми коментарами в цій темі!
почався 48 денний піст, який будуть підтримувати сотні людей і це їм ставиться в благо, а ось вегетаріанці, котрі цей піст тримають все життя принижуються ((((
kiki-ev• 27 февраля 2017
Ага.... Якого перекладу? Спитайте у євреїв ортодоксів, краще них ніхто не знає ) Шось серед них я вегетаріанців не бачила
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
Не нужно все смешивать - кони, люди, атлеты... А тоже знаю бикинистку - ярую вегетарианку. Только 50% ее рациона - это фармпрепараты.
Ну и, есть отдельная категория людей, для которых и пост, и вегетарианство - это своеобразный способ придать себе значимости. И начинается - я это не ем, я держу пост (вегетарианец). Очевидно, именно поэтому такие люди и раздражают. И пост, и вегетарианство - это не мода, не краткосрочная диета, это образ жизни, мышления. Только это понимают единицы из сотен приверженцев. Меня коробит от фразы ’скоро пост - хоть похудею’. Да суть поста не в похудении, суть поста в другом.
я не змішую!
хімпрепаратів не вживаю.
ваша знайома - це певно ті 5% про які я і писала, але можливо ви все не знаєте про неї. (то її життя)
на роботі харчуюсь в столові загальній, сиджу за спільним столом з усіма і ніколи нікому нічого не казала про їх котлету чи голубець. моє счасття, що в моїй компанії є меню для діети (і це меню без мясних бульонів) і багато чого я можу собі обрати вегетаріанського. був лише один день (точніше обід) за 2 роки, коли я не могла нічого собі обрати, АЛЕ кухня знала, що є вегетаріанці і просто залишила частину харчів з сніданку.
Під час обіду розмови за столом ідуть про буденне і мало хто з оточення знає чому в мене таке на тарільці 9вважають що худну і мовчать))) і не питають, а мені і зручніше....
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
в цій темі передбачається,що Бог створив людину. тоді найрозомніший Бог. і створюючи людину - він створив її вегетаріанцем. цитату з створення людини я навела!
ви навели й цитату створення тварин. То звідки взялися хижі тварини?
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
Знаете, есть псевдо-верующие, которые о Боге вспоминают два раза в год и для которых крестные - это люди, приносящие дорогие подарки, и есть псевдо-вегетарианцы, которые будут считать каждый съеденный мной кусок шашлыка и рассказывать, как убивали несчастного барашка. И те, и другие - это люди, не имеющие не малейшего представления о сути предмета, все направлено на показуху.
я ж не про це зараз!
почитайте мійпост вище про обідвмоїй компанії - нікому іслова не кажупро їх котлети.

я про відношення до поста і до вегетарінства в ЗМІ.
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
і в якому саме рядку хаборона м’яса?
Я дал вам всякую траву, сеющую семя, какая есть на всей земле, и всякое дерево, у которого плод древесный, сеющий семя; - вам сие будет в пищу.

Більше нічого не давав в харчування!!!
прописати, що заборонено все ви хотіл? так може і землю будемо їсти і каміння і один одного?
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
я не змішую!
хімпрепаратів не вживаю.
Я придерживаюсь ПП , не употребляю спиртное, не курю. Но, если я в большой компании людей, я найду, что мне сесть, я не буду об этом орать, фукать, читать кому-то лекции . Это мой личный выбор, это мои потребности организма, мне так комфортно. Кто и что ест-пьет, мне, простите, фиолетово. Осуждать не буду.
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
при створенні хижих тварин не було.
я можу свої припущення написати, але я не корифей в Біблії по тваринам - це питання ніколи не цікавило, тому не бачу доречним його досліджувати.
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
я ж не про це зараз!

відношення і до посту, і до вегетаріанства різне. Ви сприймаєте чомусь однобоко.
Особисто знаю вегетаріанця, який є звичайною людиною, про ніяку високу духовність там не йдеться. Все відносно.
Високодуховна людина завжди прийме дві точки зору.
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
я ж не про це зараз!

А какая Вам разница, как к кому относятся? Или в нашей стране ущемляют права вегетарианцев? Честно, вот Ваша некоторая агрессия в сторону постящихся, вызывает недоумение. Я не понимаю сути Ваших претензий.
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
при створенні хижих тварин не було.
а де ж узялися мясоїдні тварини???? Наприклад, собака.
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
при створенні хижих тварин не було.
оо! тобто ви вибираєте ті цитати, які підходять вашому способу життя. А на решту закрити очі? Не вважаю це правильним.
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
при створенні хижих тварин не було.
А откуда взялись хищники?)
И это, не в обиду, но немного нелепо приводить в качестве догмы книгу, которая переводилась тысячи раз, много веков подряд. Там от первоисточника осталось весьма и весьма мало.
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
Сначала был Эдем.... Никто никого не ел и тут появился Дарвин и понеслось - динозавры, тигры, львы, собаки)
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляkiki-ev
в Біблії будь-якого перекладу на перших сторінках це знайдете! зайдіть на цьому тиждні в церкву і подивіться.

щож до евреїв, то там (і Біблії) також описано чому так сталось:
після падіння еврейського народу і поклоніння золотому тельцу було дано нові завіти і велику кількість плегшень, бо Бог побачив, що люди не настільки ідеальні як були перші і він намагався хоч якось втримувати їх в рамках. Але в Біблії стільки обмежень по харчуванні і по всьому і є наприклад і такі слова вже для евреїв:

3 Все движущееся, что живет, будет вам в пищу; как зелень травную даю вам все;

4 только плоти с душею ее, с кровью ее, не ешьте;
Natali8377• 27 февраля 2017
автор, а де саме ви стикнулися з образою чи приниженням вегетаріанства?
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
і навіщо це писати?
що я фукаю? де і коли?
ARAIL• 27 февраля 2017
Ну и, еще, Автор. Пост больше ассоциируется с привычной для Украины религией - православием. Вегетарианство - это больше из индийской религии, которая не совсем типична для большинства жителей страны.
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
ніякої агресії до тих, хто тримає піст в мене не має!
навпаки! я дуже рада за таких людей,що вони намагаються підтримувати свою духовність!

претензії до подвійного підходу до харчування під час посту - що це добре і супер, і до харчування при вегетаріанству - що це погано. але ж різниці ніякої!
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
в Біблії людина - не дорівнює тварині! навіщо мені запамятовувати цитати для тварин?! ))))))))))))))
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck

А как же Тора? там очень четко указывается что и как готовить? Мясное, кстати, тоже.
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
в санаторії, в столових ВУЗів, в ЖК, в поліклініці при вирішенні питань здоровя, що зявились ДО вегетаріанства, на святах з родичами, з оточуючими, коли про це говориш чому не берешь їх пиріжки і т.д.
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck

ще раз вас запитую, де ви з цим стикнулися??
Феба• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
Ось і ви пишете, що ’організм в піст відпочиває’, так навіщо навантажувати його чимось іншим, якщо відомо з чим він відпочиває?
если вечно отдыхать, так можно и работоспособность потерять, не?)
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
індійська релігія набагато ближча нам ніж здається вам - як і купа слів, так і дещо в одязі і святах словян було просто однаковим.

але це величезна тема, а зараз не про це.
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
И прямо унижают и обсмеивают?)
Автор, мне кажется, Вы слишком болезненно воспринимаете)
Natali8377• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
а вас розчарую, у більшості людей немає якоїсь цікавості до вегетаріанців. Ім байдуже, як ви харчуєтесь, якщо чесно.
ARAIL• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck

С чего Вы взяли, что мне ближе? А может, мне мусульманство ближе? Или вероисповедание племен Папуа Новой Гвинеи? Танцуют себе и бананы едят, потом прилетают железные птицы и дают еду.
Почему для меня, славянки, живущей в континентальном климате, индуизм ближе, чем все остальные религии мира?
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляARAIL
И прямо унижают и обсмеивают?)
спочатку випитаєте:

а тепер вже пишете про ’унижают’ и ’вісмеивают’!?

не підміняйте і не змінюйте!

при мені не висміювали, але хіхікали. і кожного разу мене намагаються вчити - що так не правильно харчуватись 9ті хто знають про харчуання), щоч до них з їх правильностю я не пристаю і нічого не говорю.
Феба• 27 февраля 2017
Ответ дляir.zhuck
при створенні хижих тварин не було.
о, а это у Вас не двойные стандарты?))
автор ir.zhuck • 27 февраля 2017
Ответ дляNatali8377
це так.
але коли це не стосується їх роботи.
а коли в санаторії було прохання подавати мені просто овочеві салати і все, то ці дами з столової різали салот тим самим ножом, що й мясо! і це було зроблено не один раз і навмисно.
кожного разу особисто їм завертала ці салати, бо не тільки вегетаріанець, але і будь яка людина не повинна їсти помідори нарізані ножем після мяса!