Доктор Хаос• 02 марта 2017

Вопрос к бухгалтерам

Девочки, как считать чаcы в выходной день?
Сменный график.
Например 8 марта начинается с 7-го на 8-е в 00.00 и до 00.00 с 8-го на 9-е? И точно так же в выходные дни?
Как просчитать эти праздничные часы?
Vladis86• 03 марта 2017
у нас погодинна оплата праці. а рахуєте так як у вас прописано в кол договорі. це у вас може бути як святкові
святкові рахуються в подвійному розмірі. деякі хитрять і типу пишуть накази що за залучення у святковий день потім дається відпустка і т.д. політика нарахування підприємства і організації різна. по закону ці години є святковими а це подвійне значення заробітку.
у нас 40 годинний роб тиждень і у кожної галузі свій графік. ті хто позмінно так і рахують по 00.00 до 00.00 це сторожі наприклад.