Боюсь признаться• 21 марта 2017
Газовий котел феролі скільки у вас пропрацював?
У мене пропрацював 4 роки і тепер не гріє((
Незнакомлюся• 21 марта 2017
Гівняний котел. В нас з 2013 року в експлуатації і грошей в нього втюхали вже як 2 котла. Але зараз дивно, але робить. В нас двохконтурний
Боюсь признаться
• 21 марта 2017
Ответ дляНезнакомлюся
А ви в якому місті проживаєте?!
У мене також двухконтурний
Підскажіть контакти майстера, якщо є можливість, буду вдячна
У мене також двухконтурний
natasha matvienko• 21 марта 2017
у нас работает с 2008 года все отлично, не ремонтировали, просто каждый год профилактика
Шкала Радости• 21 марта 2017
у мене працює вже більше 7 років.
А Ви, замість того, щоб на мамському форумі писати такі теми, звернулися б до сервісного центру!
Меня прет))• 21 марта 2017
работает 5 лет, но проблемы с ним были. Вообще последине лет 6 они паршивые стали, в Китае собираются. Вот первые модели настенных двухконтурных Domina - то качественные были, как трактор работают ( в селе уже более 10 лет работает). и от модели еще зависит. У них несколько есть видов. по поводу сервиса или ремонта - я работала раньше в компании Киев Информа - у них сервисное обслуживание этих котлов - можете в инете поискать контакты.