Айболитная• 13 апреля 2017
Психологія! Людина
піднімає п´ятки, стає на носочки. Що це означає? гугл не підказує, можливо хтось знає
Мао_Мяо• 13 апреля 2017
Я так роблю вправи для ніг, щоб не було застою крові в венах (є схильність до варикозу). Коли доводиться довше стояти, піднімаюся на носочки і опускаюся, по кілька разів.
Айболитная
• 13 апреля 2017
не вправи, я працюю з людьми, стала помічати такі рухи досить часто, можливо невпевненість чи ще щось?
Менее Более• 13 апреля 2017
Ответ дляАйболитная
У меня к примеру нога немеет, я так делаю.
Морковку дай• 14 апреля 2017
удрать хочет, хочет чтоб побыстрее разговор закончился и побежать по своим делам. значит задалбывают собеседника разговор.
Бабулька• 14 апреля 2017
Ответ дляАйболитная
Моя мама так делает, ещё немного в коленях сгибает)