ЯсноВидящая• 20 апреля 2017

Не рекомендую Ідеа-банк!

Взяла там кредит,про що дуже швидо пошкодувала.Сума кредиту 10тисяч,з яких на руки отримала 7.Платила вчасно,погашувала достроково але одного разу затримала платіж на тиждень(тому що затримали зарплату) і тут почалось по 45разів в день дзвінки до мене і сестри,включаючи вихідні.Смс що до вас вже виїжджаємо,описувати майно і т.д Я пояснила що оплачу як тільки отримаю зарплату,сьогодні вже надіслали лист на роботу,і понаписували всяку дурню подати дані про боржника.Не беріть ніколи нічого у цьому банку,це якась шахрайська контора яка за 1грн буде звонити до вас кожні 2секунди щодня.
Брюльтик• 20 апреля 2017
Наоборот, это очень лояльный банк в отношении заемщиков. Вам нужно было позвонить своему менеджеру и предупредить о задержке платежа, и все.

Резвая лошадка• 20 апреля 2017
а чего на руки получили 7 если брали 10?
автор ЯсноВидящая • 20 апреля 2017
Ответ дляБрюльтик
Ви жартуєте?Я минулого місяця оплатила у касі то вони ще тиждень мене достаали що немає платежу,хоча чек у мене був на руках це бардак а не банк.
автор ЯсноВидящая • 20 апреля 2017
Ответ дляРезвая лошадка
Познімали комісії і т.д одним словом повний розвод,говорять одне роблять інше.
Пушистый Пельмень• 20 апреля 2017
рейтинг банка давно насторожил такими и не пользуюсь
Брюльтик• 20 апреля 2017
Ответ дляЯсноВидящая
я дважды брала кредит в этом банке, вообще никаких проблем не было. Хотя один раз была просрочка две недели. Я просто предупредила, и все.
автор ЯсноВидящая • 20 апреля 2017
Ответ дляПушистый Пельмень
Необхідні терміново були гроші тому не і погодилась хоча зараз вже шкодую,такий терор влаштували за пару гривень.І мене вбило питання працівниці по телефону ’На що ви витрачаєте вашу зарплату?’Забула у неї спитати куди мені зарплату витрачати.