Я_поехала• 30 апреля 2017
Детский стоматолог Львов
Посоветуйте поверенного стоматолога для ребёнка(1.8),кровоточат десна и воспалены, есть налет Пристли, были в авторской стоматологии Марьяны Мельничук-не понравился врач
Король дивана• 30 апреля 2017
Ми ходили в Ліей-Дент на Сихові. Подобається. Колись просто чистку робили, зараз вже й пломбочки. Все супер. Завтра туди йдемо, до речі)))
Губки-уточкой• 30 апреля 2017
подзвоніть 032 235 50 67(але то вже після вихідних) спитайте дитячого стоматолога, забула як іі звати на жаль, але дуже хороша лікарка і має підхід до дітей