Вообще не факт• 24 мая 2017
Дівчата,хто займається дропшипінгом?Як розпочати ,щоб був мінімальний ризик?
Де шукали постачальників?З чого починали?Підкажіть будь ласка.
Губка Боб• 24 мая 2017
недавно была тема, посмотрите в поиске
1-3 дня назад, не помню, там писали что-то)
Проработник• 24 мая 2017
Спочатку потрібно вибрати діяльність, оприділитися з торговими площадками, а потім все шукаєте, берете пропозиції, рахуєте, торгуєтеся, домовляєтеся, тощо.
Проработник• 24 мая 2017
Великої мудрості для такого бізнесу не потрібно, але і мріяти про міліонний оборот на старті теж не варто.